|
Ziemia cała się raduje
Ziemia cała się raduje |
,, Niech ziemia cała chwali
swego Pana ,, Ps 66
życie pragnie
być kochane
często jest
niedoceniane
mamy za co
chwalić Pana
choćby to
że wstaję z rana
cokolwiek robimy
cokolwiek mamy
z Jego klocków
układamy
wszystko gratis
dostaliśmy
choć się trochę
trudziliśmy
chwalmy Pana
nie od święta
On naszą miłość
pamięta
Jezu ufam Tobie
5.2026 andrew
Niedziela, dzień Pański |
|
|
|
|
|
-->> Aby głosować lub komentować musisz się zalogować.
Toyer |
2026.05.10; 10:44:28 |
| Zycie jest gratisem - mającym ogromną cenę + |
Aldek |
2026.05.10; 09:53:01 |
flakon także Pana chwali
Chociaż w głowie mu się wali
Wybacz mu Panie tę zawiść
Może kiedyś to naprawi
Poukłada gruz od nowa
Zacznie myśleć jego głowa
Bo on chyba cierpi bardzo
Że wokół wszyscy nim gardzą...
Życzmy jemu dobrej niedzieli niech się odnajdzie
Pozdrawiam serdecznie miłego dnia życzę:) |
falkon |
2026.05.10; 07:06:27 |
Chwalmy pana, że z rana stoi pała.
NO!
-1 |
Miauu |
2026.05.10; 06:57:41 |
Podkreślasz wdzięczność wobec Boga za życie oraz codzienne dary, które często przyjmujemy jako oczywiste. Zachęcasz do nieustannego chwalenia Pana i zauważania, że wszystko, co mamy, jest darem. +
Serdecznie pozdrawiam
Miauu |
ennio74 |
2026.05.10; 05:44:45 |
O tak.
Mamy za co chwalić Pana.
+1 |
|
|