Wiersze poetów - poetyckie-zacisze.pl ZAPROPONUJ ZMIANĘ W SERWISIE
Logowanie:
Nick:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
Odzyskaj hasło
Zarejestruj się
Dostępne opcje:
Strona główna
O serwisie
Regulamin
Zaproponuj zmianę
Indeks wierszy
Ranking autorów
Ranking wierszy
Dodane dziś (26)

Nowi autorzy:
- Diabolina
- Neortic13
- Paulina Dreko
- MartwaGwiazda
więcej...

Ostatnie komentarze:
Nowa Era
- Pióro Amora
Sianokosy namiętności I
- Pióro Amora
Sugestia Zdzicha
- Pióro Amora
Moon face
- Pióro Amora
więcej...

Dziś napisano 255 komentarzy.

w głębi ciszy dźwięków brak

w głębi ciszy dźwięków brak

Móc usłyszeć czego nie ma
w głębi ciszy dźwięków brak
gdy maluję nocy lśnienie
pędzel kocha szepty barw

w głębi ciszy dźwięków brak
na sztalugach śnią wspomnienia
pędzel kocha szepty barw
na palecie światłocienie

na sztalugach śnią wspomnienia
gdy maluję szlaki gwiazd
na palecie światłocienie
werble czasu niesie wiatr

gdy maluję szlaki gwiazd
i księżyca wielką pełnię
werble czasu niesie wiatr
jesteś tutaj zawsze ze mną

i księżyca wielką pełnię
gdy maluję nocy lśnienie
jesteś tutaj zawsze ze mną
móc usłyszeć czego nie ma
Napisz do autora

« poprzedni ( 1943 / 1951) następny »

Anna z

dodany: 2026-06-04, 06:18:57
typ: tęsknota
wyświetleń (75)
głosuj (17)


          -->> Aby głosować lub komentować musisz się zalogować.

Medusa 2026.06.05; 07:07:28
Bardzo ładnie, obrazowo :)

Anula 2026.06.04; 19:14:23
Piękny pantum i tęsknicie…. +16 Pozdrawiam:)

MILAF. 2026.06.04; 19:11:08
Przepraszam za spóźniona lekturę...
Urzekający wiersz
Z podziwem, życzę dobrej nocy

Bary 2026.06.04; 15:13:34
Piękne pantum
Cisza ,wspomnienia , i duchowa obecność
Pozdrawiam serdecznie (14+)

Boreas 2026.06.04; 13:11:04
Jak zawsze piszesz cudownie. Serdecznie pozdrawiam z +

Super-Tango 2026.06.04; 12:47:58
To nastrojowy i spójny pantun o ciszy, pamięci i obecności bliskiej osoby. Wyróżnia się delikatnym, malarskim językiem oraz powracającymi wersami, które budują harmonijną klamrę. Wiersz łączy motywy sztuki i tęsknoty, tworząc spokojną, refleksyjną atmosferę.+)
Pozdrawiam serdecznie

Markus55 2026.06.04; 12:15:14
pięknie namalowany wiersz który płynie urzekając swym słowem-pozdrawiam Aniu miłego dnia:)+

dlaumoR. 2026.06.04; 10:49:28
Móc usłyszeć czego nie ma...szepty barw ...dźwięki ciszy ...
Pięknie
Pozdrawiam serdecznie miłego dnia życzę:)

Katarzyna K. 2026.06.04; 10:32:19
super, wielki plus

Katarzyna K. 2026.06.04; 10:31:50
Sowy, noc i wszystko, co kryje się między ciszą a tajemnicą.

babajaga 2026.06.04; 10:19:29
Hipnotyczny rytm i powtórzenia tworzą wrażenie krążenia w ciszy i obrazie.
ładnie Aniu jak zawsze

Miauu 2026.06.04; 10:06:16
Twój wiersz jest jak nocne jezioro, nad którym cisza nie oznacza pustki lecz staje się najsubtelniejszą muzyką serca. Niewidzialną a jednak głęboko odczuwaną. Między blaskiem gwiazd, szeptem barw i wędrującym wiatrem płynie czuła obecność kogoś, kto nie musi mówić by być, bo zamieszkał już w pamięci, wyobraźni i najskrytszych zakamarkach duszy. Uczucie tęsknoty splatasz tu z miłością tak spokojną i trwałą, że staje się światłem malowanym na ciemnym płótnie czasu, gdzie każda chwila szepcze: „jesteś tutaj zawsze ze mną”. Pięknie !
+
Serdecznie pozdrawiam
Miauu

ennio74 2026.06.04; 09:53:40
Nikt tak pięknie nie maluje wierszem pantum jak Ty....

+6

Gabrys 2026.06.04; 09:16:08
Pozdrawiam

JNaszko 2026.06.04; 08:57:59
Ładnie malujesz
+++++ Jurek
pozdrawiam

Toyer 2026.06.04; 08:39:28
Tęskniące serce - potrafi słyszeć niesłyszalne +

andrew 2026.06.04; 07:46:00
Pięknie.
Duchowo być tam gdzie myśli...

Pozdrawiam serdecznie
Miłego dnia

Amber N 2026.06.04; 07:29:09
Piękny obraz malujesz.
Pozdrawiam serdecznie +1


Wiersze na topie:
1. Witałaś nas z otwartym sercem (26)
2. Niedzielny erotyk - paraneza (25)
3. Urodziny Konrada Krystiana (25)
4. Bajka3-26-01-2010 (25)
5. Nie kocham i niechce być kochany (25)

Autorzy na topie:
1. kaja-maja (571)
2. zygpru1948 (568)
3. darek407 (499)
4. super tango (187)
5. Super-Tango (77)
więcej...