Wiersze poetów - poetyckie-zacisze.pl ZAPROPONUJ ZMIANĘ W SERWISIE
Logowanie:
Nick:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
Odzyskaj hasło
Zarejestruj się
Dostępne opcje:
Strona główna
O serwisie
Regulamin
Zaproponuj zmianę
Indeks wierszy
Ranking autorów
Ranking wierszy
Dodane dziś (3)

Nowi autorzy:
- Diabolina
- Neortic13
- Paulina Dreko
- MartwaGwiazda
więcej...

Ostatnie komentarze:
Przyjdź w sukience marzeń
- Super-Tango
Biel / dyptyk
- Super-Tango
Nowa Era
- Pióro Amora
Sianokosy namiętności I
- Pióro Amora
więcej...

Dziś napisano 2 komentarzy.

Szuflada

Szuflada

W starym biurku jest szuflada,
na jej deskach widać słoje
i nikt do niej nie zagląda
bo jest ona tylko moja.

Tylko ja mam do niej kluczyk,
w niej najdroższe skarby leżą.
Ja w szufladzie tej od dziecka
urządziłem własny sezam.

Kiedy męczy mnie tęsknota,
smutny deszcz za oknem pada
wtedy siadam obok biurka
i otwieram tę szufladę.

A w niej są cudeńka wszelkie,
czarodziejską wartość mają
bo zdarzenia i osoby
z dawnych lat przypominają.

Są muszelki z morskiej plaży,
kolorowe piórka ptaków
i bukiecik zasuszony,
który dałaś na biwaku.

Warto taką mieć szufladę,
przechowywać w niej wspomnienia
i otwierać ją w potrzebie-
wtedy rodzą się marzenia.
Napisz do autora

« poprzedni ( 618 / 2047) następny »

roman

dodany: 2017-09-20, 17:23:23
typ: życie
wyświetleń (260)
głosuj (33)


          -->> Aby głosować lub komentować musisz się zalogować.

Boreas 2017.09.21; 13:00:24
Dobrze mieć coś własnego gdzie nikt nie zagląda. Pozdrawiam z +

jaśminowa 2017.09.20; 22:15:58
Szuflada pełna wspomnień, ładnie napisałeś, czuć tę nostalgię..

wigor 2017.09.20; 19:44:06
Pewnie każdy z nas ma taką szufladę. Pozdrawiam ;-) +
ale niektórzy mają inną ;-)
http://www.blasty.pl/upload/images/large/2017/06/tato-pozyczysz-mi-pieniadze_2017-06-11_15-20-39.jpg

TESSA 2017.09.20; 18:59:24
nasze szuflady są pełne skarbów i...smutku. marz Romi, marz:)

wiewióra 2017.09.20; 18:24:41
Wygląda na to ,że szuflada może być bardzo pomocna.

kosta.woj 2017.09.20; 18:21:20
szuflada pełna wspomnień
małą ma wadę niestety
gdy właściciel snem zmorzony
może odpłynąć na skrzydłach
wspomnień właśnie do niej

lucja.haluch 2017.09.20; 18:13:01
Też taką mam..och..Romanie przypomniałes mi o niej..Plus+
Lubię Twoje wiersze.. bardzo//
Pozdrawiam cieplutko..

snowflake 2017.09.20; 18:07:37
bardzo ładny wiersz... pozdrawiam +++

Markus55 2017.09.20; 17:57:06
Takie miejsce pełne tajemnic warto mieć-ładny wiersz-+pozdrawiam:)


Wiersze na topie:
1. Witałaś nas z otwartym sercem (26)
2. Nie kocham i niechce być kochany (25)
3. Niedzielny erotyk - paraneza (25)
4. Urodziny Konrada Krystiana (25)
5. Bajka3-26-01-2010 (25)

Autorzy na topie:
1. kaja-maja (571)
2. zygpru1948 (568)
3. darek407 (499)
4. super tango (187)
5. Super-Tango (74)
więcej...