|
Szuflada
Szuflada |
W starym biurku jest szuflada,
na jej deskach widać słoje
i nikt do niej nie zagląda
bo jest ona tylko moja.
Tylko ja mam do niej kluczyk,
w niej najdroższe skarby leżą.
Ja w szufladzie tej od dziecka
urządziłem własny sezam.
Kiedy męczy mnie tęsknota,
smutny deszcz za oknem pada
wtedy siadam obok biurka
i otwieram tę szufladę.
A w niej są cudeńka wszelkie,
czarodziejską wartość mają
bo zdarzenia i osoby
z dawnych lat przypominają.
Są muszelki z morskiej plaży,
kolorowe piórka ptaków
i bukiecik zasuszony,
który dałaś na biwaku.
Warto taką mieć szufladę,
przechowywać w niej wspomnienia
i otwierać ją w potrzebie-
wtedy rodzą się marzenia. |
|
|
|
|
|
-->> Aby głosować lub komentować musisz się zalogować.
Boreas |
2017.09.21; 13:00:24 |
| Dobrze mieć coś własnego gdzie nikt nie zagląda. Pozdrawiam z + |
jaśminowa |
2017.09.20; 22:15:58 |
| Szuflada pełna wspomnień, ładnie napisałeś, czuć tę nostalgię.. |
wigor |
2017.09.20; 19:44:06 |
Pewnie każdy z nas ma taką szufladę. Pozdrawiam ;-) +
ale niektórzy mają inną ;-)
http://www.blasty.pl/upload/images/large/2017/06/tato-pozyczysz-mi-pieniadze_2017-06-11_15-20-39.jpg |
TESSA |
2017.09.20; 18:59:24 |
| nasze szuflady są pełne skarbów i...smutku. marz Romi, marz:) |
wiewióra |
2017.09.20; 18:24:41 |
| Wygląda na to ,że szuflada może być bardzo pomocna. |
kosta.woj |
2017.09.20; 18:21:20 |
szuflada pełna wspomnień
małą ma wadę niestety
gdy właściciel snem zmorzony
może odpłynąć na skrzydłach
wspomnień właśnie do niej |
lucja.haluch |
2017.09.20; 18:13:01 |
Też taką mam..och..Romanie przypomniałes mi o niej..Plus+
Lubię Twoje wiersze.. bardzo//
Pozdrawiam cieplutko.. |
snowflake |
2017.09.20; 18:07:37 |
| bardzo ładny wiersz... pozdrawiam +++ |
Markus55 |
2017.09.20; 17:57:06 |
| Takie miejsce pełne tajemnic warto mieć-ładny wiersz-+pozdrawiam:) |
|
|