|
Sens życia
Sens życia |
Z Ciebie Boże
wypływał sens
mego życia.
Boże
byłeś łaską i
Błogosławieństwem.
Wszystko w mym sercu
rozjaśniało się.
Jesteś Boże
tajemnym wątkiem
mego życia.
Jesteś naprawdę
Duchem
życia i śmierci,
który pobudził mnie
do życia.
Dałeś mi
siły i mocy
do życia.
Byłeś i będziesz
w mym sercu
Potężny Boże. |
|
|
|
|
|
-->> Aby głosować lub komentować musisz się zalogować.
kaja-maja |
2012.08.07; 22:04:46 |
w duszy i w sercu
warto go mieć z:):) |
kaja-maja |
2012.08.07; 22:03:14 |
sens życia zależy od człowieka
Bóg tylko dopomaga
przez Ducha Świętego
Choć jest nie rychły
za to sprawiedliwy
od śmierci nigogo nie uchroni
A kto z nim jest
życie szczęśliwe ma
Nawet w chorobie
pozwala przeżyć
w pokorze warto żyć
choć za uszami diabeł siedzi...w:)+ |
ArchiVista |
2012.08.07; 19:38:31 |
| http://www.youtube.com/watch?v=Im4SegIyq64 |
|
|