Wiersze poetów - poetyckie-zacisze.pl ZAPROPONUJ ZMIANĘ W SERWISIE
Logowanie:
Nick:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
Odzyskaj hasło
Zarejestruj się
Dostępne opcje:
Strona główna
O serwisie
Regulamin
Zaproponuj zmianę
Indeks wierszy
Ranking autorów
Ranking wierszy
Dodane dziś (3)

Nowi autorzy:
- Diabolina
- Neortic13
- Paulina Dreko
- MartwaGwiazda
więcej...

Ostatnie komentarze:
Przyjdź w sukience marzeń
- Super-Tango
Biel / dyptyk
- Super-Tango
Nowa Era
- Pióro Amora
Sianokosy namiętności I
- Pióro Amora
więcej...

Dziś napisano 2 komentarzy.

PORANNY EROTYK

PORANNY EROTYK

Zygmunt Jan Prusiński


PORANNY EROTYK


Jest coś znamiennego
rozczulenie ciała by zmiękło
jak w dotyku mech
czy bawełniany owoc
uwalniasz się dobroczynnie
minuty mówią
których nie słyszymy
czujemy to uwolnienie skupione
ta wolność ciała wybiera muzykę
tak cichą że słyszysz
powrót kolibra w kwiecie swoim
a nuty nam są niepotrzebne
w tym porannym Erotyku !


28.6.2013 - Ustka
Piątek 7:36


Wiersz z książki "Pęknięty orzech"...
Napisz do autora

« poprzedni ( 90 / 2716) następny »

zygpru1948

dodany: 2014-03-02, 06:05:11
typ: erotyk
wyświetleń (1174)
głosuj (141)


          -->> Aby głosować lub komentować musisz się zalogować.

zygpru1948 2014.03.03; 07:05:00
pan Kracy 2014.03.02; 21:11:47

To jednak był najlepiej czytany i komentowany na Zaciszu tekst...

zygpru1948 2014.03.03; 06:57:48
miksmaksisanke58miksmaksisanke58 2014.03.02; 23:59:32

Ło Matko Boska Częstochowska jakie tu zbereźne wpisy - wyznania Pana zygpru1948 (: Panie zygupru1948 mówią, że ta krowa co dużo ryczy mało mlyka daje! Chłop który opowiada o sprawach alkowy gówna wort -tak mówią u nas i to prawda :P Jakby się te Pańskie baby dowiedziały co Pan tu o nich wypisujesz - oj cienko by Pan śpiewał :D

____________________Odpowiedź

Ryszardzie, Ty chyba jesteś stworzony z mgły...

Ty albo udajesz albo i nie wiesz, co baby mówią o swoich chłopach. A szczególnie o ruchawce. - Bądź odważnym literatem. Nie patrz na tę swoją matkę boską bo ona nie tylko urodziła Jezusa, i w Cuda nie wierz. - Czy uważasz że ten biedny stolarz Józef nie miał ptoka !? Miał. A jeżeli miał to gdzie z nim chodził ? Może i do Burdelu. Ale jeśli miał Maryję za żonę to myślisz że jej odpuścił Noc ? Nie wierz w bajki. Rżnęli się wszyscy dookoła, bo taka jest potrzeba fizyczna człowieka. Chrystus miał rodzeństwo...

Cuda to są w Polsce, jak ta małpa Tusk da emerytom 10 złotych podwyżki, w to wierz, bo to jest naprawdę Cud współczesności.

Co do bab, to oglądałem w PRL angielski film. i tam jest ukazana fabuła o fabryce produkcji cukierków. I te baby od samego rana gadały o seksie. Dopiero by Ci włosy stanęły do czego baba jest zdolna.

To nieprawda z tą krową...

Nie tylko chłop gada o ruchawkach ale i daje po garach aż iskry lecą.

Pozdrawiam -

Zygmunt Jan Prusiński

3 Marca 2014 r.

zygpru1948 2014.03.02; 20:52:36
Cytat...

... Lęk oznacza brak miłości i zaufania do siebie...
Dlatego też tak ważne jest,
aby pokochać i zaakceptować siebie.
Akceptacja,
to brak krytyki,
stawanie po swojej stronie,
wspieranie siebie.

Zawsze...
bez względu na sytuację,
mamy wybór pomiędzy miłością i strachem.

Miłość do samego siebie
dokonuje cudów w naszym życiu.
Miłość...
czyli szacunek dla samego siebie,
dla cudu, jakim jest nasze ciało i umysł.

Skoro wszyscy odczuwają lęk
przed nieznanym,
a jednak tak wiele osób
skutecznie stawia mu czoło,
wniosek jest jeden:
to nie strach jest tu problemem.
Chodzi o sposób w jaki sobie z nim radzimy.


/myśli z książki
“Możesz uzdrowić swoje życie”
Louise L. Hay/

zygpru1948 2014.03.02; 20:39:14
Tu na Zaciszu ogłaszam konkurs na wiersz, a tematem głównym ma być KOLIBEREK.

Temat dowolny, każdy spotkał w swoim życiu Koliberka. Niech on się cieszy że ludzie lubią te ptaszki.

Jak mieszkałem w Wiedniu na 21 dzielnicy Florisdorf, dokładnie na Leopoldau, trzeba było dojechać Schnelbanem albo tramwajem z Kagran Centrum, to mieszkałem z żoną Marianną. Któregoś dnia wchodzę na balkon a tu Koliberek sobie w kielichach kwiatów płyn spija. Dobrze że drzwi od balkonu były zamknięte bo jeszcze by zajrzał tam, do, do Orchidei... Mariola często chodziła bez bielizny, tylko krótki fartuszek...

Konkurs jest otwarty

zygpru1948 2014.03.02; 20:11:16
snake58 2014.03.02; 18:40:30
koliberek ten. malutki ptaszek
łaknie nektaru tudzież igraszek. Pozdro. :)plus

_______________Odpowiedź


Widzisz Ryszardzie, Koliberek zrobił w tym wierszu karierę.

czujemy to uwolnienie skupione
ta wolność ciała wybiera muzykę
tak cichą że słyszysz
powrót kolibra w kwiecie swoim


Nie jesteś dzieckiem. Chłopy po swojemu nazywają cipeczki swoich żon, a to różyczka a to piwonia a to goździk i tym podobne, zawsze jakiś tam kwiatuszek, to gdzie ten Koliberek miał polecieć ?

Dziękuję za ten plusuk i pozdrawiam.

Przyznasz że dzisiaj gorąco było u mnie. Ale ja gościnny jak mało kto.


Zygmunt Jan Prusiński
2 Marca 2014 r.

zygpru1948 2014.03.02; 19:41:28
Czwarta część...


Moja była żona Mariola nie lubiła mojej Laleczki. Dziwne, bo żeśmy ze sobą rok chodzili i jakoś do ślubu jej pasowała. Ale tak jest z większością małżeństw, szczególnie tzw. "płeć piękna" - co za dureń tak nazwał, a czy Laleczka nie jest piękna ? Kiedyś w Wiedniu stanąłem nagi na drabinie naprzeciwko lustra i tak ukradkiem spojrzałem w to lustro, i zaraz napisałem wiersz a w nim ten wers:

Powiedz piękna, gdzie widzisz we mnie brzydotę ?

Wracając do Marioli to faktycznie jej ten diabelski środek się jakby w budowie zmienił. Miała taką malutką dziurkę a potem mogłem i rękę tam wsadzić. Gdzie ja ze swoją Laleczką do takiej jamy... Powiedziałem jej raz w kłótni żeby jechała do Konga i tam jakiegoś murzyna z ciężkim kalibrem sobie poszukała.

Ot, życie jak życie...

zygpru1948 2014.03.02; 17:21:50
GAJA 2014.03.02; 16:57:07

Za koliberka daję +
Wprawdzie to malutki ptaszek, ale zawsze ptaszek :)

__________________


Dziękuję dobry Człowieku !

Niech Bóg Ci sprzyja w życiu -

pozdrawiam

GAJA 2014.03.02; 16:57:07
Za koliberka daję +
Wprawdzie to malutki ptaszek, ale zawsze ptaszek :)

zygpru1948 2014.03.02; 16:37:13
Korekta...

nie: Wolnych Zawodów
a: Wolnych Zawodach

zygpru1948 2014.03.02; 16:22:08
BonnieBonnie 2014.03.02; 15:11:07
Panie Zygmuncie, pan tak... na poważnie? Na serio?
Jestem kobietą i czytając Pańskie posty zaczynam się czerwienić.


______________________Odpowiedź


Niech Pani ogląda polskie filmy, takiego wulgaryzmu nie ma gdzie indziej. Ja prowadzę czystą konwersację, kulturalnie i do rzeczy.

Muszę Pani powiedzieć iż w tych 14-stu Wolnych Zawodów jakie posiadam, jestem Mówcą, niech Pani zajrzy do Znaku zodiakalnego WAGA, to tak trafili, w 10 ! Tam pisze tak: architekt, sędzia, artysta, mówca... Tylko cztery ? To skąd się wzięło jeszcze dziesięć wolnych zawodów ?

Pani się czerwieni ? Pani gdyby była przy mnie to byś była taka blada i biała, że musiałbym cucić, i to jak, usta - usta...

Nie mówiąc i o innych rzeczach...


Pozdrawiam - Zygmunt Jan Prusiński

2 Marca 2014 r.

zygpru1948 2014.03.02; 16:11:53
Trzecia część...

Wracam do tej cholernej Reginy, mojej żony z nr., zaraz, muszę policzyć, a 8 ! - sierotka ósemeczka, to problem w austriackim sądzie był poniekąd sensacją. I skład sądu a szczególnie sędzi też prosiła, wręcz błagała żeby się pogodzić. A cóż to ta pana Laleczka, to wręcz odwrotnie, ci co nie mają tych "laleczek" kobiety ich miały powody do rozwodu, ale tu, kiedy pana żona kocha pana Laleczkę, to i my jako sąd tego zrozumieć nie możemy.

Powód gryzienia w trakcie orgazmu nie jest przestępstwem - tak zapisano w protokóle.

Ale ja postanowiłem inaczej, uparłem się, i z Laleczką wyfrunąłem z sądu...

zygpru1948 2014.03.02; 15:10:01
Bonnie 2014.03.02; 14:52:58
Panie Zygmuncie, larum grają !!!! Nikogo nie interesują szczegóły pańskiego pożycia intymnego.


_____________________Odpowiedź


Niestety, zostałem sprowokowany, czy pani lub pan nie czytał tych komentarzy ?

A mnie nie wolno prowokować bo mam na jedno ziarno dziesięć ziaren.

Zwolnij się człowieku z tego chóru !

zygpru1948 2014.03.02; 15:07:04
Druga część...

Ale przeżyłem coś co nie powinno mnie spotkać. Otóż jedna z moich 11 żon, Ewelina, powiedziała na koniec naszego związku małżeńskiego, że nie kochała mnie a tylko moją Laleczkę !

Przeżyłem to po swojemu, chodziłem po Alpach i myślałem o tym. Jak można kochać Laleczkę a nie Zygmunta ?! - Naruszyła Ewelina moją Dumę !

Laleczka to tylko zapładnia...
Choć mój pierwszy Zawód Wolny (z 14-stu) które posiadam, to ZAPŁADNIACZ !

cdn...

zygpru1948 2014.03.02; 14:35:41
Ten poniższy cytat napisał : Mary Lou Poziom 6 2014-03-02 13:58:17>

zygpru1948 2014.03.02; 14:33:05


Nigdy bym nie wpadł na taki pomysł, żeby mówić na NIEGO... laleczka haha A jak to w ogóle by brzmiało: Weź mi laleczkę wytarmoś? a może zrób loda laleczce? hehe Ze wstydu bym się spalił :( U mnie to on raczej na zbója wygląda... jeżeli już, to nazwałbym GO... Janosik... np.: "Jano... sik :) Zresztą czy ktoś widział laleczkę z workiem? Chyba pod oczami, po nieprzespanej nocy... z Janosikiem. Cóż taka nazwa, jak i nędza :( Laleczko... stój! Nie chcesz stać? I linijką laleczce po warkoczach haha :)

zygpru1948 2014.03.02; 14:29:31
Posłuchajcie chłopy !

Stanisław Piotrowski z Warszawy tak nauczał w szkole podstawowej, bo to były podstawy. Że narząd męski nie musi być długi czy gruby, po prostu musi być zabawny !

Zapamiętajcie jego mądrość...

zygpru1948 2014.03.02; 14:21:25
Małgorzata Błońska Poziom 4 2014-03-02 13:48:59>


jak nazywacie panowie pieszczotliwie swoje przyrodzenie? bo jak ja czytam na Zaciszu, że dorosły facet mówi na swoją kuśkę - "laleczka" to ani śmiać się ani płakać, jedynę odczucie to - politowanie

zygpru1948 2014.03.02; 14:18:59

jak nazywacie panowie pieszczotliwie swoje przyrodzenie? bo jak ja czytam na Zaciszu, że dorosły facet mówi na swoją kuśkę - "laleczka" to ani śmiać się ani płakać, jedynę odczucie to - politowanie

________________Odpowiedź

Niemożliwe ?
A ty jak tę swoją nazywasz ? Co ci przeszkadza że ja w Wiedniu nazwałem swojego bandytę "Laleczką"? Moje żony (a było ich 11), i w kraju i na Emigracji, to Regina była taką rekordzistką, i zawsze z rana grzmiała do mnie:

" - Ja chcę Laleczkę ! Daj mi Laleczkę ! Kocham Laleczkę ! Pragnę Laleczkę !"

Kurcze, nieraz się z nią o Laleczkę kłóciłem, bo często nie panowała i w czasie orgazmu potrafiła ugryźć, cholera ! - To był powód w sądzie do rozwodu. Płakała w sądzie, że traci Laleczkę już na zawsze.

dcn...

zygpru1948 2014.03.02; 13:59:30
Jak lubię...

Nie czynię z Miłości sportu...

Więc proszę z Laleczką delikatnie, nie marzyć o gryzieniu, zabronione !

Nie wolno rozmawiać trochę szeptać, ale nie za dużo - stękać nie zabraniam, a krzyczeć w trakcie, nie przesadzać.


właściciel Laleczki...

zygpru1948 2014.03.02; 13:42:38
Komunikat

do wszystkich tych, którzy w komentarzach rozpisali się czy mi stoi czy nie stoi moja LALECZKA, proponuję osobiście sprawdzić, ale nie uciekać jak będzie sterczący i taki zabawny...

Podaję kontakt: 722151449

oczekuję ze znaną moją gościną na Stepach Mongolskich


Ustka. 2 Marca 2014 r.

zygpru1948 2014.03.02; 12:41:21
dziewczynki, czekam na was - proszę być bez majtek...

zygpru1948 2014.03.02; 12:37:02
- dotykałeś asie ?

- czy twoja rączka była w moich spodniach ?

- uważaj, bo może stanąć, i co wtedy ?

zygpru1948 2014.03.02; 12:34:13
No "chodźta chodźta", macie okazje się wyżyć !

lublu ja was...

TESSA 2014.03.02; 11:53:03
Każdy ma erotyk taki, jakie możliwości jego,
że koliber mały ptaszek? Ja nie widzę w tym nic złego.
Że jest mały, nikt nie przeczy, lecz pomyślcie moi mili,
ile razy skrzydłem macha, by dotrwać końcowej chwili.

Urobione jest ptaszysko, więc mu tylko współczuć trzeba,
Pomasować, zrelaksować, podać jakąś kromkę chleba.
I pocieszyć miękkim zdaniem, bawełnianym mchem otulić,
jednym słowem ten erotyk może tylko nas rozczulić. ;)

zygpru1948 2014.03.02; 11:44:11
to tak zwana, elita...

- Wanda uważaj, to polska inteligencja

z wiersza "Jadą krowy na rowerze"

zygpru1948 2014.03.02; 11:39:32
błagam was, tylko się nie pogryźcie z nienawiści do siebie...

zygpru1948 2014.03.02; 11:34:00
śmietanka towarzyska dorwała się do porannego erotyku !

kaja-maja 2014.03.02; 10:51:26
by noc się okazała dniem
rankiem trzeba powtórzyć sex
jak pod chłodnym dotykiem
ciało przeciąga się
tak pod ciepłym rozkwita
jak wiosna najcudowniej w:):)+

Małgorzata Błońska 2014.03.02; 09:22:15
do cichego moderatora - nie sprzęt jest ważny tylko operator :P


Wiersze na topie:
1. Witałaś nas z otwartym sercem (26)
2. Bajka3-26-01-2010 (25)
3. Nie kocham i niechce być kochany (25)
4. Niedzielny erotyk - paraneza (25)
5. Urodziny Konrada Krystiana (25)

Autorzy na topie:
1. kaja-maja (571)
2. zygpru1948 (568)
3. darek407 (499)
4. super tango (187)
5. Super-Tango (74)
więcej...