Wiersze poetów - poetyckie-zacisze.pl ZAPROPONUJ ZMIANĘ W SERWISIE
Logowanie:
Nick:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
Odzyskaj hasło
Zarejestruj się
Dostępne opcje:
Strona główna
O serwisie
Regulamin
Zaproponuj zmianę
Indeks wierszy
Ranking autorów
Ranking wierszy
Dodane dziś (17)

Nowi autorzy:
- Anathema
- żółwia
- smorii
- Paula9891
więcej...

Ostatnie komentarze:
Modernizacja linii kolejowej
- Eliza Beth
Upalne noce
- Eliza Beth
kaskadą jak wody krople
- szept9
nauka
- Litawor
więcej...

Dziś napisano 96 komentarzy.

O serwisie


Drogi czytelniku !

Strona, którą właśnie czytasz jest portalem autorów wierszy. Znajdziesz tu mnóstwo wspaniałych wierszy napisanych przez ludzi z całej Polski i nie tylko. Jeśli sam piszesz wiersze i chciałbyś zaprezentować swoją twórczość szerszemu gronu czytelników to trafiłeś pod właściwy adres! Wystarczy, że zarejestrujesz się i już możesz umieszczać wiersze w serwisie. Tutaj możesz również poznać mnóstwo wspaniałych ludzi, zawrzeć nowe znajomości i przyjaźnie...

Jak to wygląda w praktyce ?

Jeśli chcesz stać się pełnoprawnym użytkownikiem tego portalu musisz się zarejestrować. Każdy zarejestrowany użytkownik ma prawo do:

 • umieszczania swoich wierszy w serwisie
 • oddawania głosów na wiersze pozostałych zarejestrowanych autorów
 • komentowania wierszy
 • wysyłania i odbierania wiadomości prywatnych
Procedura rejestracji jest banalna i nie powinna nikomu sprawić większych trudności. Wystarczy kliknąć na link Rejestracja i wypełnić formularz. Jeżeli chcesz po prostu poczytać wiersze nie musisz się nigdzie rejestrować. Każdy autor w zależności od zdolności i umiejętności opatrzony jest informacją o jego poziomie. Poziom autora zależy od średniej liczby głosów jakie zdobyły jego wiersze oraz od liczby wierszy umieszczonych w serwisie. Im większa średnia oraz im więcej wierszy autor dodał do serwisu tym wyższy poziom jest mu przydzielany. Skala zaczyna się od poziomu 1 (jedna żółta gwiazdka), a kończy na poziomie 10 (jedna czerwona gwiazdka). Nowo zarejestrowani autorzy zaczynają oczywiście od poziomu 1. Więcej szczegółów na temat obliczania poziomu można znaleźć w Regulaminie.

Pomocnicze informacje:

Poniżej przedstawiony jest krótki opis, niektórych linkówi i elementów portalu.
 • Zapomniałem hasła - Jeśli z jakiś powodów zapomniałeś swojego hasła to możesz je odzyskać klikają na ten link.
 • Rejstracja - Tutaj możesz ropocząć swoją przygodę z portalem i zarejestrować się.
 • Strona główna - Klikając przejdziesz do strony głownej, gdzie na pierwszym planie w tabeli wyświetlone są tytuły najświeższych wierszy.
 • Indeks wierszy - Spis wszystkich wierszy. Wiersze posegregowane są według typu i daty dodania.
 • Dodane dziś - Kliknięcie spowoduje wyświetlenie listy wierszy jakie zostały dodane w aktualnym dniu tzn. od północy do obecnej godziny.
 • O serwisie - Kilka podstawowych informacji o serwisie.
 • Zaproponuj zmianę - Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat serwisu lub zaproponować zmianę w nim to możesz zrobić to tutaj.
 • Ranking wierszy - Wyświetla ranking wszystkich wierszy jakie są w portalu. Wiersze posegregowane są według liczby zdobytych głosów.
 • Ranking autorów - Wyświetla ranking wszystkich autorów zarejestrowanych w serwisie. Autorzy posegregowani są przede wszystkich według poziomu. Kolejne kryteria to: liczba głosów, liczba wierszy, liczba dni spędzonych w serwisie.
Linki dostępne po zalogowaniu:
 • Dodaj wiersz - Wyświetla formularz umożliwiający dodanie nowego wiersza.
 • Moje wiersze - Wyświetla liste wszystkich wierszy zalogowanego autora. Każdy wiersz opatrzony jest dodatkowymi dwoma linkami edytuj i usuń umożliwiającymi odpowiednio edycję lub usunięcie danego wiersza.
 • Edytuj profil - Każdy zarejestrowany użytkownik może zmienić sowje dane w profilu. Może to zrobić właśnie tutaj.
 • Skrzynka odbiorcza - Lista odebranych od pozostałych autorów wiadomości prywatnych.
 • Skrzynka nadawcza - Lista nadanych przez autora wiadomości prywatnych.
 • Mój profil - Wyświetla podstawo informacje o zalogowanym autorze.
 • Wyloguj - Kliknięcie wylogowuje autora.
Chcąc wyświetlić treść wiersza należy kliknąć na jego tytuł. Po kliknięciu powinna wyświetlić się treść wiersza wraz z dedykacją, datą dodania wiersza, typem wiersza, informacją o liczbie wyświetleń oraz link umożliwiający oddanie jednego głosu. Kliknięcie na link głosuj() dolicza jeden głos do danego wiersza. Chcąc wyświetlić profil danego autora należy kliknąć na jego nick. W profilu każdego autora znajduje się link Wiersze Autora, którego kliknięcie zaowocuje wyświetleniem listy wszystkich wierszy jakie dodał dany autor, oraz link Komentarze Autora, którego kliknięcie spowoduje wyświetlenie wszystkich kometarzy jakie dany autor umieścił w portalu.

Po lewej stronie serwisu znajduje się śródtytuł "Nowi autorzy". Jest tam lista autorów, która zarejestrowała się ostatnio. Poniżej znajduję się kilka informacji na temat liczby odwiedzin, liczby zarejestrowanych autorów, liczby wierszy w serwisie oraz liczby dni jaka upłynęła od momentu założenia portalu. Po prawej stronie serwisu znajdują się trzy śródtytuły "Wiersze na topie" , "Autorzy na topie" oraz "Ost. komentarze". Dwa pierwsze śródtytuły są to listy odpowiednio wierszy i autorów, którzy w ciągu ostatnich 24 godzin zdobyli najwięcej głosów. Pod trzecim śródtytułem znajduje się lista wierszy, które w ostatnim czasie zostały skomentowane. W serwisie znajduje się również wyszukiwarka. Można za jej pomocą szukać zarówno autorów jak i wierszy. Aby znaleźć autora należy wpisać nick lub fragment nick-u poszukiwanego autora. Wynikiem szukania będzie lista autorów, których nick zawiera w sobie wpisane wyrażenie. Podobnie rzecz ma się co do szukania wierszy. Tutaj również należy wpisać cały tytuł bądź jego fragment. Wynikiem szukania jest lista wierszy, których tytuł zawiera w sobie poszukiwane wyrażenie.

Wiersze na topie:
1. Bolero (31)
2. Malakser (31)
3. Dla Ciebie (30)
4. Zaufanie (30)
5. Jakoś tak (30)

Autorzy na topie:
1. dawny brunet (430)
2. Mari&M (422)
3. walvit (248)
4. FireWhisper (244)
5. stokrotka33 (233)
więcej...