Wiersze poetów - poetyckie-zacisze.pl ZAPROPONUJ ZMIANĘ W SERWISIE
Logowanie:
Nick:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
Odzyskaj hasło
Zarejestruj się
Dostępne opcje:
Strona główna
O serwisie
Regulamin
Zaproponuj zmianę
Indeks wierszy
Ranking autorów
Ranking wierszy
Dodane dziś (26)

Nowi autorzy:
- NieżywyŻywy
- KobietaWśrednimWieku
- Diabolina
- Neortic13
więcej...

Ostatnie komentarze:
tamte światy
- Miauu
Czas miękko dotyka melodii
- Bary
PRZYPADEK I PRZEZNACZENIE ehh w sianie III
- Miauu
KTÓREGOŚ DNIA ZAŚNIESZ OBOK MNIE
- Bary
więcej...

Dziś napisano 145 komentarzy.

Nie opuściłeś mnie

Nie opuściłeś mnie

Wybiła godzina zwierzenia,
kolejna szansa dana mi przez Boga.
Staję u wrót bramy przebaczenia.
Wyglądam przejrzystego źródła oczyszczenia.

Jabłko adamowe,
po raz wtóry wisi na
drzewie poznania dobra i zła.
Liść Adama,
okrywe me zhańbione ciało.
Na zaoranej ziemi,
wyrasta kłos pszeniczny.
Wicher straszliwy,
nie zniszczy tego urodzaju.

Me serce gotowe na przyjęcie dobra.
Miecz obosieczny naostrzony,
przeciwko złu.
Twe strzały wyjęte,
spod moich żeber.
Twa ręka nie ciąży nade mną.

Ropiejące rany grzechu,
złagodzone aloesem.
Ogień trawiący moje lędźwie,
powoli zagasa.

Nie opuściłeś mnie,
trwasz we mnie na dobre.
Napisz do autora

« poprzedni ( 51 / 85) następny »

ktosik

dodany: 2009-07-14, 21:53:49
typ: życie
wyświetleń (632)
głosuj (11)


          -->> Aby głosować lub komentować musisz się zalogować.

kaja-maja 2009.07.14; 22:24:19
i niech trwa dalej"+


Wiersze na topie:
1. Fraszki aktualne (25)
2. Epigramy o św. Gemmie (9): Polihymnia (25)
3. Fraszki o życzliwych radach (25)
4. Zabawa dziadka (25)
5. Koty (25)

Autorzy na topie:
1. roman (399)
2. Pseudo-Geliusz (254)
3. darek407 (203)
4. super tango (186)
5. kaja-maja (174)
więcej...