Wiersze poetów - poetyckie-zacisze.pl ZAPROPONUJ ZMIANĘ W SERWISIE
Logowanie:
Nick:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
Odzyskaj hasło
Zarejestruj się
Dostępne opcje:
Strona główna
O serwisie
Regulamin
Zaproponuj zmianę
Indeks wierszy
Ranking autorów
Ranking wierszy
Dodane dziś (26)

Nowi autorzy:
- NieżywyŻywy
- KobietaWśrednimWieku
- Diabolina
- Neortic13
więcej...

Ostatnie komentarze:
Jestem kobietą
- Bary
Czas miękko dotyka melodii
- Anula
Osad
- Bary
Czy to sen ?...
- Anula
więcej...

Dziś napisano 155 komentarzy.

Nic więcej nie potrafię

Nic więcej nie potrafię

wielką przygodą było mi życie
długie i znojne w jego rozkwicie
niestety wkrótce się okazało
że to nie starcza wciąż jest za mało

choć łez wylanych już żałuję
serce pracuje więc mam nadzieję
sens jakiś to ma po coś się dzieje
na klatę biorę losu koleje

chronić je muszę tak długo jak trwa
obowiązek ten każdy przecież ma
bierzmy garściami to co nam dają
i w zamian za to nic nie żądają
Udanego dnia.
Napisz do autora

« poprzedni ( 435 / 471) następny »

molica

dodany: 2025-12-08, 12:20:27
typ: życie
wyświetleń (94)
głosuj (11)


          -->> Aby głosować lub komentować musisz się zalogować.

lucja.haluch 2025.12.08; 18:15:52
Bierzmy garściami...Brawo! Plus+

Pozdrawiam serdecznie.
Uroczego wieczoru...

Katarzyna K. 2025.12.08; 16:59:19
Pięknie +

ennio74 2025.12.08; 16:49:37
Jak to śpiewała pani Anna German.

" czlowieczy los....".
Pozdrawiam z plusem 9

sisy89 2025.12.08; 13:41:58
Tak, trzeba brać co daje los
Życie to dar.
Pozdrawiam serdecznie :)

Bary 2025.12.08; 13:36:45
Tak jest trzeba korzystać
z każdej chwili
Ja mam podobną zasadę
Co mam zjeść jutro zjem dzisiaj
bo jutro może nie będę mógł
Pozdrawiam serdecznie (6+)

wiewióra 2025.12.08; 12:58:51
Życie to piękny dar ,trzeba je chronić i o nie dbać aby trwało jak najdłużej

Anna z 2025.12.08; 12:49:32
Piękny wiersz+2
życie ... wciąż go za mało,chociaż nie zawsze bajką było
Pozdrawiam serdecznie miłego dnia życzę

JNaszko 2025.12.08; 12:35:53
Oj nie wiem cóż
+++++ Jurek
pozdrawiam

Super-Tango 2025.12.08; 12:32:42
To przejmujący, refleksyjny wiersz o zmaganiu się z losem i o próbie odnalezienia sensu mimo doświadczeń, które niosą ból i niedosyt. Podmiot liryczny mówi szczerze o trudach życia, ale jednocześnie trzyma się nadziei – serce „pracuje”, więc wciąż istnieje powód, by iść dalej. Wiersz podkreśla zarówno kruchość, jak i siłę człowieka: świadomość obowiązku chronienia własnego serca oraz gotowość przyjmowania tego, co przynosi los, bez nadmiernych oczekiwań. Całość jest ciepła, autentyczna i niesie w sobie delikatne, ale wyraźne światło otuchy.+)
Pozdrawiam serdecznie


Wiersze na topie:
1. Witaj zimo (25)
2. Próby poetyckiego przekładu wybranych fragmentów wierszy Wergiliusza*) (25)
3. Zaświeć mi gwiazdo (25)
4. Wiewiórka (25)
5. Hej kolęda,kolęda (25)

Autorzy na topie:
1. roman (399)
2. Pseudo-Geliusz (254)
3. kaja-maja (228)
4. zygpru1948 (207)
5. darek407 (207)
więcej...