|
Niby
Niby |
Niby wiosna, niby maj
zegar tyka beznamiętnie
tętni życiem cały kraj
a tu jakoś - obojętnie
niby słońce - chce się żyć
serce stałe czymś zajęte
czasem krzyczy
wpada w ryk
niby niczym nieprzejęte
niby minął jakiś czas
niby miało być już lżej
gaz do dechy - lewy pas
niby wyżej - powyżej
ale minął tamten czas
mija ponad szósty rok
nie ma Ciebie pośród nas
niby bliżej nam - o krok. |
|
|
|
|
|
-->> Aby głosować lub komentować musisz się zalogować.
Kris2829 |
2026.06.02; 22:08:56 |
| Dziękuję wszystkim za miłe słowa. |
gośka26 |
2026.06.02; 16:09:11 |
| Piękny wiersz, niby sześć lat robi perspektywę, ale tęsknota jakby narastała i to powoduje że wiersz jest jeszcze piękniejszy. |
Anna z |
2026.06.02; 15:18:09 |
Gdy odejdzie ten ktoś,kto był zawsze, był kochany, trudno żyć, czas niczego nie zmienia, chyba tylko bliżej do wieczności ,bliżej do spotkania+4
Pozdrawiam serdecznie miłego dnia |
wiewióra |
2026.06.02; 13:17:38 |
Fajnie poskładany wierszuś ,niby wszystko okey ale jest i smuteczek ...
nie ma ciebie pośród nas .Wyrazy współczucia . |
Katarzyna K. |
2026.06.02; 12:42:29 |
| piękny:)Pozdrawiam serdecznie życzę miłego dnia plus |
dlaumoR. |
2026.06.02; 12:30:11 |
Gdy zabraknie Tego Kogoś...wszystko wydaje się niby....
Pozdrawiam serdecznie życzę miłego dnia:) |
|
|