|
Księżyc 20-08-2010
Księżyc 20-08-2010 |
mówią malejesz
z nocy na noc
jak dzień po zachodzie słońca
a ty w pełni promienny
uśmiechasz się
złocistym blaskiem
przyciągasz spojrzenie
zachwycasz noc czarowną
w namiętności sennej
jesteś olśnieniem
nie dla wszystkich |
|
|
|
|
|
-->> Aby głosować lub komentować musisz się zalogować.
Paweł |
2010.09.18; 00:35:11 |
| ...lubię księżyca ukryte cienie...i mieć w ramionach swoje marzenie...pozdrawiam i.. |
Paweł |
2010.09.18; 00:35:03 |
| ...lubię księżyca ukryte cienie...i mieć w ramionach swoje marzenie...pozdrawiam i.. |
grazyna |
2010.09.17; 22:24:55 |
| kaju-maju - nie poznaję Cię, po wakacjach inna Kaja -maja / no pewnie że On nie dla wszystkich dla Ciebie tylko/ punkt +:))))) |
|
|