|
Kris2829 - komentarze autora
Komentowany wiersz:
Niby
|
2026.06.02; 22:08:56 |
Autor wiersza: Kris2829
|
| Dziękuję wszystkim za miłe słowa. |
Komentowany wiersz:
Bociania miłość
|
2026.04.18; 17:39:21 |
Autor wiersza: Markus55
|
| Ciekawa opowiastka + ;) pozdrawiam |
Komentowany wiersz:
SKROJONY NA MIARĘ...
|
2026.04.18; 17:36:24 |
Autor wiersza: Albina
|
| Sama prawda + ;) pozdr |
Komentowany wiersz:
Krasnoludek
|
2026.04.18; 17:29:57 |
Autor wiersza: Jerzozwierz
|
| Czytałem z uśmiechem na twarzy ;) pozdr + |
Komentowany wiersz:
Iluzoryczny wybór cz. 2
|
2026.04.18; 17:27:22 |
Autor wiersza: Kris2829
|
| Bardzo trafny utwór. Równiesz szacun jeśli jest on Twój ;) |
Komentowany wiersz:
Pan Ignacy
|
2026.04.18; 17:26:13 |
Autor wiersza: Kris2829
|
| He ... Dobre to. |
Komentowany wiersz:
Gdzieś w Tajlandii
|
2026.04.18; 17:23:47 |
Autor wiersza: Kris2829
|
| Najwidoczniej był bardzo dobrym obserwatorem ;) Niestety, zgadzam się z Tobą. |
Komentowany wiersz:
Oszustka
|
2026.04.18; 17:22:33 |
Autor wiersza: Kris2829
|
| Jerzozwierzu powiem Ci że świetny jest Twój wiersz , pzdr. |
Komentowany wiersz:
Re - Cichodajka
|
2026.04.17; 11:35:35 |
Autor wiersza: Jerzozwierz
|
| Bardzo rytmiczne i dobre są tu niektóre zwrotki , pozdrawiam. + |
Komentowany wiersz:
Nie spiesz się
|
2026.04.17; 11:30:19 |
Autor wiersza: Amber N
|
| W ciągłym pośpiechu gubi się prawdę - nic dodać nic ująć. + Pozdrawiam |
Komentowany wiersz:
Pora wiosny
|
2026.04.17; 11:28:24 |
Autor wiersza: Markus55
|
| Bardzo trafne obserwacje. Ładny wiersz. |
Komentowany wiersz:
Spoczywaj w spokoju
|
2026.04.17; 11:17:48 |
Autor wiersza: Kris2829
|
| Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa. |
Komentowany wiersz:
Przekujcie miecze
|
2026.03.19; 20:29:52 |
Autor wiersza: Jonasz Gonera
|
| Mała literówka na końcu. Całkiem fajny tekst. Pozdrawiam + |
Komentowany wiersz:
Monolog Adama
|
2026.03.19; 20:25:13 |
Autor wiersza: wiewióra
|
| Dobre + ;) |
Komentowany wiersz:
GENESIS v 2.0
|
2026.03.19; 20:22:37 |
Autor wiersza: Jerzozwierz
|
| Uśmiałem się + |
Komentowany wiersz:
U doktora
|
2026.03.09; 12:27:09 |
Autor wiersza: adamm1
|
| Świetny humorystyczny wiersz ;) |
Komentowany wiersz:
Z mieszkania do niemieszkania
|
2026.03.09; 09:34:59 |
Autor wiersza: Toyer
|
| "to co boli ciężko wyrzucać " - smutne ale prawdziwe. |
Komentowany wiersz:
Bez limitu
|
2026.01.25; 00:58:30 |
Autor wiersza: Marcin Bartłomiej Olszewski
|
| Nie wiem skąd te głosy. Ten opis nie ma nic wspólnego z poezją. Ktoś tu pomylił portale. |
Komentowany wiersz:
Czas Przemija Niezmiennie
|
2026.01.23; 09:51:35 |
Autor wiersza: Halinka
|
Ładna puenta. 1 i 4 strofa najlepsza. 2 i 3 troszkę bym przerobił dla lepszego odbioru, moja luźna propozycja np
pozostało jedno miejsce
gdzie na dłużej będą z nami
mały kącik w środku serca
wypełniony wspomnieniami
chociaż są daleko od nas
nieustannie ich kochamy
póki jeszcze istniejemy
wiedzcie o tym - pamiętamy ...
pozdrawiam + |
Komentowany wiersz:
Kajdanki
|
2026.01.23; 07:37:28 |
Autor wiersza: Mechanik771
|
| Uważam , że pustka czasem jest lepsza , ponieważ pomaga usłyszeć swój wewnętrzny głos ;) Tekst jest spoko , natomiast skróciłbym mocno wersy w drugiej strofie bo tekst traci dynamikę nadaną na początku i spróbował zrobić pełne rymy (aa,bb) skoro postawiłeś na nie w wierszu. Pozdr. + |
Komentowany wiersz:
- sie wie ..
|
2026.01.22; 18:48:16 |
Autor wiersza: bronmus45
|
| Nie znałem Pana Gołasa wcześniej ( niestety nie moje lata) ale dzięki Tobie , zobaczyłem jego świetne wykonanie tak zabawnego utworu i " wygooglałem" kilka informacji na jego temat. Twój tekst + jego wystąpienie i uśmiech sam się pojawił na twarzy. Dziękuję i pozdrawiam. |
Komentowany wiersz:
Miłość
|
2026.01.22; 18:27:32 |
Autor wiersza: Suliko
|
| Dokładnie grunt to się nie zrażać i próbować ponownie ;) + |
Komentowany wiersz:
takie tam
|
2026.01.22; 11:33:07 |
Autor wiersza: Miłosz R
|
| " Czy będziesz mnie kochać , choćby przez jedną noc" - współczuję i rozumiem ... + |
Komentowany wiersz:
Duchowe osamotnienie - rozdarcie.
|
2026.01.22; 11:27:15 |
Autor wiersza: Kris2829
|
| Super Tango świetnie odczytujesz to co między wierszami, bardzo trafny jest Twój komentarz. Pozdrawiam. Wszystkim Czytelnikom dziękuję za komentarze i życzę miłego dnia. |
Komentowany wiersz:
Sonet o Nocy: Cisza /Sonet ~ № 318 - IV
|
2026.01.22; 10:52:44 |
Autor wiersza: Pióro Amora
|
| Magicznie ujęta podróż duszy na drugą stronę. W ciszy człowiek może odnaleźć siebie na nowo ... + |
Komentowany wiersz:
Ciepło otula
|
2026.01.21; 23:03:25 |
Autor wiersza: lucja.haluch
|
| A to dobre, dzisiaj jest chyba jakiś dzień otwierania szuflad bo jesteś kolejną osobą która o tym wspomina. Cieszę się że udało się znaleźć tę iskierkę w życiu. Pozdrawiam + |
Komentowany wiersz:
Dzień Przytulania
|
2026.01.21; 22:59:57 |
Autor wiersza: Stan21
|
| Nawet nie miałem pojęcia o Dniu Przytulania - dzięki za oświecenie ;) Limeryki bardzo fajne. + |
Komentowany wiersz:
Stachura wciąż żyje we mnie
|
2026.01.21; 22:58:17 |
Autor wiersza: mniej więcej
|
| Gdy nie umiem zostać i nie chce uciec - temat moich dzisiejszych przemyśleń. + Plus za synchronizację dusz ... Pozdrawiam |
Komentowany wiersz:
był rodzinny dom
|
2026.01.21; 22:46:16 |
Autor wiersza: grazyna
|
| Kapitalny wiersz. Doskonale znam te uczucia. W naszej rodzinie też był(jest) taki dom.Mieszkali tam moi dziadkowie. Przyjeżdżałem do niego na całe wakacje. Niestety Dziadkowie pomarli - dom został sprzedany. Od tamtej pory za każdym razem jak tam wracam a minęło 20 lat, a jestem tam przynajmniej raz w roku, czuję to co Ty. Widzę cienie dawnych nas, postaci stojące w różnych miejscach, które kiedyś były mi bardzo bliskie. Pozostały żal i tęsknota lecz jak trafnie to ujęłaś czas się nie zatrzymał... Otwarte serce między słowami + |
Komentowany wiersz:
Z tych, co byli światłem
|
2026.01.21; 22:25:19 |
Autor wiersza: ennio74
|
| Ostatnia strofa wiernie oddaje uczucie , które wielu z nas nosi w sercu. Z życia wzięte ... + |
Komentowany wiersz:
Refleksja....
|
2026.01.21; 21:54:21 |
Autor wiersza: dlaumoR.
|
| Fajnie jest tak po latach zajrzeć do szuflady. Napewno można się zaskoczyć , wzruszyć , czy po prostu przypomnieć sobię o jakiejś chwili która była ważna w danym okresie i akurat wykiełkował z niej wiersz, który musiał odczekać swoje na premierę. Temat bliski wszystkim poetom + pozdrawiam |
Komentowany wiersz:
Jesteś
|
2025.10.28; 17:46:55 |
Autor wiersza: ennio74
|
| Ciekawy + |
Komentowany wiersz:
Wciąż Powtarzałeś
|
2025.10.28; 17:45:03 |
Autor wiersza: Halinka
|
| Swietny wiersz + ;) |
Komentowany wiersz:
Chopin Muza i ja
|
2025.10.27; 23:21:28 |
Autor wiersza: Jens91
|
| Świetny wiersz , zazdrosny Chopin spowodował że się zaśmiałem w duchu. + |
Komentowany wiersz:
to nie ułuda a moc miłości
|
2025.10.10; 19:18:45 |
Autor wiersza: Anna z
|
| 2 ostatnie strofy najlepsze , fajny klimat ;) + |
Komentowany wiersz:
popełnianie życia
|
2025.10.10; 19:15:53 |
Autor wiersza: Toyer
|
| Niezły + |
Komentowany wiersz:
Radość życia
|
2025.10.07; 20:29:23 |
Autor wiersza: nerwik
|
| Ostatnia strofa ładnie płynie i ma tę końcową mądrość która urzeka ;) pozdrawiam + |
Komentowany wiersz:
Z grządki życia
|
2025.10.07; 20:10:42 |
Autor wiersza: lucja.haluch
|
| Próbować zawsze warto , końcówka najlepsza ;) pozdrawiam + |
Komentowany wiersz:
Błahostki 2 (fraszki)
|
2025.10.07; 20:08:20 |
Autor wiersza: Bary
|
| Wierny mąż i kolory najlepsze , całość bardzo na tak ;) + |
Komentowany wiersz:
Nie po to, by znaleźć
|
2025.10.07; 20:04:11 |
Autor wiersza: Jedlip
|
| Ostatnie 4 wersy - piękne zakończenie pozdrawiam + |
Komentowany wiersz:
Boga nie ma ?
|
2025.10.07; 10:31:36 |
Autor wiersza: wiewióra
|
| Ładny wiersz choć tematyka jest mi mocno daleka pod względem ogólnych przemyśleń a z wiarą jak wspomniałaś różnie bywa i jak mówi porzekadło każdy ma swoją. Jednak jest pełen nadziei i dla ludzi mocno w niej zakorzenionych niesie ulgę a do tego jest rymowany co bardzo mi odpowiada. W nawiązaniu do tytułu uważam, że Boskie dzieło napewno widać w naturze bez dwóch zdań. Jeśli chodzi o ludzki aspekt, to rzadko można dostrzec Jego dzieło przynajmniej w moim odczuciu. Pytań więcej niż odpowiedzi ale może w tym tkwi sens poznania i naszej osobistej wędrówki. Pozdrawiam i dziękuję za skłonienie do refleksji. |
[1][2][3][4][5][6][7][8][9] |
|