Wiersze poetów - poetyckie-zacisze.pl ZAPROPONUJ ZMIANĘ W SERWISIE
Logowanie:
Nick:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
Odzyskaj hasło
Zarejestruj się
Dostępne opcje:
Strona główna
O serwisie
Regulamin
Zaproponuj zmianę
Indeks wierszy
Ranking autorów
Ranking wierszy
Dodane dziś (25)

Nowi autorzy:
- Neortic13
- Paulina Dreko
- MartwaGwiazda
- oknojestsuper11
więcej...

Ostatnie komentarze:
Wisłą
- wiewióra
Styki
- Kama
nie mogę powiedzieć
- grazyna
Ballada o Królowej Kaʻahumanu...
- polny mak
więcej...

Dziś napisano 192 komentarzy.

Kim jesteś pani....

Kim jesteś pani....

Kim jesteś pani

jesteś świtem,
który budzi mnie ciepłem
zapachem poranka wtulonym w skórę
jesteś cieniem,
co w letnie popołudnie
tańczy na ścianie,
gdy zamykam oczy

twoje słowa
zostają w powietrzu
jak niedokończona melodia
dotyk cichy,
a jednak głośny
jak echo, co nie chce minąć

czy jesteś snem, który zapomniałem obudzić
czy światłem,
co znika, nim je pochwycę?

nie pytam już więcej
wystarczy,
że jesteś
Napisz do autora

« poprzedni ( 709 / 713) następny »

ennio74

dodany: 2026-06-04, 00:10:13
typ: miłość
wyświetleń (64)
głosuj (13)


          -->> Aby głosować lub komentować musisz się zalogować.

Anula 2026.06.04; 19:31:52
Subtelny i bardzo nastrojowy wiersz. Ma w sobie ciepło, tęsknotę i piękne niedopowiedzenie - „Wystarczy, że jesteś” zostaje w głowie… +13 Pozdrawiam serdecznie:)

Markus55 2026.06.04; 18:32:30
ślicznie napisane i właściwie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie a o miłości nigdy wierszy za wiele-pozdrawiam z uśmiechem:)+

Bary 2026.06.04; 13:23:28
Pięknie po co słowa
Wystarczy że jesteś
Pozdrawiam serdecznie (11+)

Super-Tango 2026.06.04; 12:54:27
To krótki, nastrojowy liryk o tajemniczej obecności kobiety, która funkcjonuje bardziej jako zjawisko niż konkretna osoba. Dominuje tu oniryczność i subtelne obrazy natury – świt, cień, echo – które budują atmosferę delikatnej fascynacji i niedopowiedzenia. Wiersz płynnie przechodzi od pytań do akceptacji, kończąc się spokojnym uznaniem samej obecności, bez potrzeby wyjaśnień.+)
Pozdrawiam serdecznie

andrew 2026.06.04; 10:14:52
Ślicznie

Pozdrawiam serdecznie
Miłego dnia

dlaumoR. 2026.06.04; 09:56:04
Wystarczy że jesteś...tylko tyle i aż tyle....
Pozdrawiam serdecznie życzę miłego dnia:)

Gabrys 2026.06.04; 09:25:56
Pozdrawiam

A.A.C. 2026.06.04; 09:22:36
Jest zawsze ktoś kto stoi z boku .
Zawsze jest ten ktoś co nie spuszcza z ciebie wzroku.
Zawsze stoi ktoś co wyciągnie z mroku.
I jest ktoś kto powie jesteś niebieska.
I wystarczy.
A.A.C.


Pozdrawiam

MILAF. 2026.06.04; 09:11:51
Pieknie piszesz o miłości
W zasadzie widzisz i czujesz wszedzie-" jej istnienie
Sugestywne obrazy utrwalają jej byt
Pozdrawiam uprzejmie

Amber N 2026.06.04; 07:17:13
Ona może być dla Ciebie kim zechcesz, bo taka jest miłość...
Pozdrawiam +6

Anna z 2026.06.04; 07:04:02
Pięknie... wystarczy że jesteś+5
Pozdrawiam serdecznie miłego dzionka życzę

Katarzyna K. 2026.06.04; 06:37:16
+
Serdecznie pozdrawiam

JNaszko 2026.06.04; 05:04:26
Wystarczy że jesteś
+++++ Jurek
pozdrawiam

Miauu 2026.06.04; 04:13:59
Twój wiersz jest jak mgła rozświetlona pierwszym promieniem słońca. Niesie w sobie czułość, zachwyt i tęsknotę za kimś nieuchwytnym. Skrywa cichą zgodę serca, że nie wszystko musi być nazwane, by stać się najgłębszą obecnością.
+
Serdecznie pozdrawiam
Miauu

kaja-maja 2026.06.04; 00:22:10
piękna pani w:)


Wiersze na topie:
1. Wiosennie już... (25)
2. Białe a nawet i czerwone (25)
3. Ja się smucę (25)
4. Epigramy lasu, czyli fraszki leśne 2: Klio (25)
5. Przy Tobie... (25)

Autorzy na topie:
1. darek407 (399)
2. zygpru1948 (350)
3. kaja-maja (312)
4. super tango (182)
5. Super-Tango (89)
więcej...