|
Kim jesteś pani....
Kim jesteś pani.... |
Kim jesteś pani
jesteś świtem,
który budzi mnie ciepłem
zapachem poranka wtulonym w skórę
jesteś cieniem,
co w letnie popołudnie
tańczy na ścianie,
gdy zamykam oczy
twoje słowa
zostają w powietrzu
jak niedokończona melodia
dotyk cichy,
a jednak głośny
jak echo, co nie chce minąć
czy jesteś snem, który zapomniałem obudzić
czy światłem,
co znika, nim je pochwycę?
nie pytam już więcej
wystarczy,
że jesteś |
|
|
|
|
|
-->> Aby głosować lub komentować musisz się zalogować.
Anula |
2026.06.04; 19:31:52 |
| Subtelny i bardzo nastrojowy wiersz. Ma w sobie ciepło, tęsknotę i piękne niedopowiedzenie - „Wystarczy, że jesteś” zostaje w głowie… +13 Pozdrawiam serdecznie:) |
Markus55 |
2026.06.04; 18:32:30 |
| ślicznie napisane i właściwie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie a o miłości nigdy wierszy za wiele-pozdrawiam z uśmiechem:)+ |
Bary |
2026.06.04; 13:23:28 |
Pięknie po co słowa
Wystarczy że jesteś
Pozdrawiam serdecznie (11+) |
Super-Tango |
2026.06.04; 12:54:27 |
To krótki, nastrojowy liryk o tajemniczej obecności kobiety, która funkcjonuje bardziej jako zjawisko niż konkretna osoba. Dominuje tu oniryczność i subtelne obrazy natury – świt, cień, echo – które budują atmosferę delikatnej fascynacji i niedopowiedzenia. Wiersz płynnie przechodzi od pytań do akceptacji, kończąc się spokojnym uznaniem samej obecności, bez potrzeby wyjaśnień.+)
Pozdrawiam serdecznie |
andrew |
2026.06.04; 10:14:52 |
Ślicznie
Pozdrawiam serdecznie
Miłego dnia |
dlaumoR. |
2026.06.04; 09:56:04 |
Wystarczy że jesteś...tylko tyle i aż tyle....
Pozdrawiam serdecznie życzę miłego dnia:) |
Gabrys |
2026.06.04; 09:25:56 |
| Pozdrawiam |
A.A.C. |
2026.06.04; 09:22:36 |
Jest zawsze ktoś kto stoi z boku .
Zawsze jest ten ktoś co nie spuszcza z ciebie wzroku.
Zawsze stoi ktoś co wyciągnie z mroku.
I jest ktoś kto powie jesteś niebieska.
I wystarczy.
A.A.C.
Pozdrawiam |
MILAF. |
2026.06.04; 09:11:51 |
Pieknie piszesz o miłości
W zasadzie widzisz i czujesz wszedzie-" jej istnienie
Sugestywne obrazy utrwalają jej byt
Pozdrawiam uprzejmie |
Amber N |
2026.06.04; 07:17:13 |
Ona może być dla Ciebie kim zechcesz, bo taka jest miłość...
Pozdrawiam +6 |
Anna z |
2026.06.04; 07:04:02 |
Pięknie... wystarczy że jesteś+5
Pozdrawiam serdecznie miłego dzionka życzę |
JNaszko |
2026.06.04; 05:04:26 |
Wystarczy że jesteś
+++++ Jurek
pozdrawiam |
Miauu |
2026.06.04; 04:13:59 |
Twój wiersz jest jak mgła rozświetlona pierwszym promieniem słońca. Niesie w sobie czułość, zachwyt i tęsknotę za kimś nieuchwytnym. Skrywa cichą zgodę serca, że nie wszystko musi być nazwane, by stać się najgłębszą obecnością.
+
Serdecznie pozdrawiam
Miauu |
kaja-maja |
2026.06.04; 00:22:10 |
| piękna pani w:) |
|
|