|
Jak dobrze mieć sąsiada
Jak dobrze mieć sąsiada |
Mała wiewióreczka
chorą nóżkę miała.
Zapasów na zimę
zrobić nie zdołała.
Nie ma już rodziców,
taty ani mamy.
Mieszka więc na drzewie
w starej dziupli sama.
Martwi się przyszłością,
co z nią zima będzie
kiedy śnieg przysypie
drzewa i gałęzie.
Nie martw się kochana,
my twoi sąsiedzi
nie damy ci zginąć-
pomożemy w biedzie.
Kupimy w Biedronce
ciastka i orzeszki
i w śniegu do ciebie
wydepczemy ścieżki.
Moglibyśmy nawet
wziąć cię do szpitala
ale chyba ty byś
lekarza się bała.
Na okres nim tego
pozbędziesz się bólu
kupimy dla ciebie
do chodzenia kule. |
|
|
|
|
|
-->> Aby głosować lub komentować musisz się zalogować.
stokrotka33 |
2017.09.17; 19:35:53 |
Fajnie napisałeś.
Pozdrawiam Cię serdecznie. |
miki05 |
2017.09.17; 19:19:51 |
| Kiedyś sąsiedzi byli bardziej życzliwi teraz to zanika taka znieczulica . Wiewióreczka szczęście miała do sąsiadów :) + |
joanna53 |
2017.09.17; 18:10:25 |
nie ma to jak pomoc sąsiedzka,
pozdrawiam+ |
Gabrys |
2017.09.17; 15:45:30 |
| pozdrawiam + |
Stan21 |
2017.09.17; 14:27:04 |
| Ładna bajka. Pozdrawiam. + |
Markus55 |
2017.09.17; 13:39:14 |
| nie ma jak to sąsiedzi pomogą w biedzie:)-fajny wiersz-+pozdrawiam |
wiewióra |
2017.09.17; 12:56:00 |
| To prawda sąsiad to podstawa,Ja mam dobrych sąsiadów i chwała Bogu za to . |
lucja.haluch |
2017.09.17; 12:35:42 |
Oj, miałam taką zimę..jak w wierszyku pomogli
i wiersz przypomniał..Fajny! Plus+
Pozdrawiam serdecznie.. |
wigor |
2017.09.17; 12:33:12 |
http://ocdn.eu/images/pulscms/ZjM7MDA_/3f78c27a0dd12f95bec10a311b2f66a1.jpg
Pozdrawiam serdecznie ;-) + |
snowflake |
2017.09.17; 12:26:19 |
| zgrabnie napisane... pozdrawiam z + |
|
|