|
Człowiek to drań !
Człowiek to drań ! |
Ukojnie mnie niesie,
Dziś spacer po lesie,
Być może mi hojnie,
Ulgę przyniesie.
Zdala od ludzi,
Gdzie każdy marudzi,
Tutaj śpiew ptaków,
Mój umysł ostudzi.
Spotykam sarnę,
Widzę z jej spojrzenia,
Najlepiej jej wśród drzew,
I odosobnienia.
Zamienił bym chętnie,
Z nią kilka zdań,
I przyznał rację,
Że człowiek to drań ! |
|
02.06.2026
Pozdrawiam ! ;) |
|
|
|
-->> Aby głosować lub komentować musisz się zalogować.
dlaumoR. |
2026.06.02; 20:17:24 |
Z piwnych punktów widzenia w nas ludziach jest bardzo wiele draństwa....
Pozdrawiam serdecznie życzę miłego wieczoru:) |
wiewióra |
2026.06.02; 15:47:26 |
| I tu bym si e nie zgodziła .Człowiek to drań .Może czasami i bywa nie taki jak byś chciała ,ale to przeciez byt niezwykły ,posiadający nieśmiertelną dusze i rozum .Temat zatrzymał każąc pomysleć o dzisiejszej kondycji człowieka |
|
|