|
Komentarze otrzymane - Jedlip
nessa
|
2026.05.09; 00:30:53 |
Komentowany wiersz:
***********
|
| Napięcie i niewypowiedziana bliskość, aż drży między wersami. Podoba mi się :) + |
Pola46
|
2026.04.26; 18:18:14 |
Komentowany wiersz:
miłostka 2
|
| Jaka piękna jest ta miłość ale trzeba o nią dbać. Nie wystarczą jednak słowa, trzeba trochę z siebie dać. Pozdrawiam. +) |
iśka
|
2026.01.30; 09:43:36 |
Komentowany wiersz:
Legion - Pieśń w hołdzie Narodowym Siłom Zbrojnym
|
| To piękny wiersz bardzo poruszający, pełen szacunku dla historii i cierpienia narodu. Świetnie ukazuje siłę wiary i determinację ludzi, którzy mimo bólu i trudów trwali przy swoich wartościach...pozdrawiam wzruszenie* |
Anna z
|
2025.11.18; 09:53:42 |
Komentowany wiersz:
Liturgia Rozpadu
|
Przepiękny wiersz, choć nieco mroczny jak liturgia rozpadu+1
Pozdrawiam serdecznie |
sisy89
|
2025.10.28; 22:23:32 |
Komentowany wiersz:
za cudze winy
|
Dobry wiersz.
Pozdrawiam serdecznie :) |
wiewióra
|
2025.10.14; 13:03:31 |
Komentowany wiersz:
Anioł zapobiegliwy
|
jak cichy skręt losu
ocalił mnie przed samym sobą
Anioł potrzebny od zawsze i na zawsze |
Amber N
|
2025.10.13; 13:37:21 |
Komentowany wiersz:
Pójdę za Tobą w mrok
|
Można swobodnie parafrazować piosenkę Iry : Zatrzymaj ją, nie daj jej odejść, zapomni cię, nie będzie już nic...
Piękny wiersz.
Miłego popołudnia + (3) |
Kama
|
2025.10.13; 09:58:10 |
Komentowany wiersz:
Pójdę za Tobą w mrok
|
w tym wspólnym drżeniu
rodzi się prawda większa niż słowa.
+++ |
niezapominajek
|
2025.10.13; 01:02:05 |
Komentowany wiersz:
Pójdę za Tobą w mrok
|
Jak to spiewal klasyk :
"To co masz dzielisz na pol,
oni swoje na pol w zamian.
Na pol radosc, na pol bol
i nastroje zadumania."
Wiersz super, ostry i ciezki jak katana. A zrodzic moze sie ... przyjazn... |
ennio74
|
2025.10.13; 00:48:25 |
Komentowany wiersz:
Pójdę za Tobą w mrok
|
A jeśli na końcu nie zostanie nic,
to przynajmniej to „nic”
będzie podzielone na dwoje....
Plus. |
ennio74
|
2025.10.07; 14:54:32 |
Komentowany wiersz:
Nie po to, by znaleźć
|
Wspaniale spojrzenie na ten temat.
Tak trudny do przyjęcia.
Pozdrawiam |
polny mak
|
2025.10.07; 13:50:33 |
Komentowany wiersz:
Nie po to, by znaleźć
|
zawierzyć całkowicie Bogu bywa trudne
zaciekawił mnie Twój wiersz
skłania do refleksji
pozdrawiam serdecznie |
wiewióra
|
2025.10.07; 11:14:26 |
Komentowany wiersz:
Nie po to, by znaleźć
|
Miło było przeczytać Twoje przemyślenia o Bogu i Jego istnieniu .Tym bardziej dobrze było zobaczyć co myślą inni ,gdy i ja dziś akurat poruszyłam ten sam temat
Wierzyć ,to przecież się odsłonić,
bez gwarancji
Bóg jest najlepszą gwarancją !!! |
ennio74
|
2025.10.06; 15:17:44 |
Komentowany wiersz:
Nie mów
|
| Świetny wiersz |
wiewióra
|
2025.10.06; 14:17:54 |
Komentowany wiersz:
Nie mów
|
| a w tym czuciu jest cały wszechświat |
wiewióra
|
2025.10.06; 14:10:33 |
Komentowany wiersz:
Już nie znosimy świątyń
|
Czy pragnienie sensu
jest tylko złudzeniem neuronów,
czy śladem dotyku,
który zostawiłeś -
i odszedłeś
Ciekawa jestem ilu ludzi w tym momencie zadaje sobie pytane o sens życia ,cel drogi i tym podobne |
AlaOlaUla
|
2025.09.08; 21:09:50 |
Komentowany wiersz:
A jeśłi kiedyś
|
Można sobie wmówić wiele rzeczy, ale najlepiej przeszłość zostawić za drzwiami i zbudować od podstaw nowe szczęście.
Pozdrawiam + |
wiewióra
|
2025.09.08; 13:16:19 |
Komentowany wiersz:
Miłość, lody i kaftan
|
| Prawdziwie o miłości ,która odchodzi nie wiadomo dlaczego ,zostawia rozpacz ,pustkę, nafaszerowana chemią zasypia. Witaj na Zaciszu |
Amber N
|
2025.09.07; 14:31:00 |
Komentowany wiersz:
Miłość, lody i kaftan
|
Wydaje mi się, że jest to wiersz o depresji, ale mogę się mylić.
Człowiek wobec tej choroby jest bezsilny, nie jest sobą.
Pozdrawiam niedzielnie + (2) |
Anna z
|
2025.09.07; 10:38:05 |
Komentowany wiersz:
Miłość, lody i kaftan
|
Szalona miłość gdy już zmurszała,staje się inną, choć umrzeć nie chce,w kaftan ubrana, chemią spętana, zasypia wreszcie w letargu zapomnienia
Pozdrawiam serdecznie+(1) |
|
|