Wiersze poetów - poetyckie-zacisze.pl ZAPROPONUJ ZMIANĘ W SERWISIE
Logowanie:
Nick:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
Odzyskaj hasło
Zarejestruj się
Dostępne opcje:
Strona główna
O serwisie
Regulamin
Zaproponuj zmianę
Indeks wierszy
Ranking autorów
Ranking wierszy
Dodane dziś (3)

Nowi autorzy:
- Diabolina
- Neortic13
- Paulina Dreko
- MartwaGwiazda
więcej...

Ostatnie komentarze:
Biel / dyptyk
- Super-Tango
Nowa Era
- Pióro Amora
Sianokosy namiętności I
- Pióro Amora
Sugestia Zdzicha
- Pióro Amora
więcej...

Dziś napisano 1 komentarzy.

Komentarze otrzymane - Jedlip



Konik polny 2026.05.26; 00:02:13
Komentowany wiersz: Maj i bzy
Lubię bzy.


Pozdrawiam!


Katarzyna K. 2026.05.14; 10:38:25
Komentowany wiersz: wszystko albo nic/karmelowa rymowanka
plus

Pozdrawiam serdecznie miłego dzionka


nessa 2026.05.09; 00:30:53
Komentowany wiersz: ***********
Napięcie i niewypowiedziana bliskość, aż drży między wersami. Podoba mi się :) +


Pola46 2026.04.26; 18:18:14
Komentowany wiersz: miłostka 2
Jaka piękna jest ta miłość ale trzeba o nią dbać. Nie wystarczą jednak słowa, trzeba trochę z siebie dać. Pozdrawiam. +)


wiewióra 2026.02.03; 16:33:06
Komentowany wiersz: KRWAWA SZYCHTA
Historia nauczycielką życia


iśka 2026.01.30; 09:43:36
Komentowany wiersz: Legion - Pieśń w hołdzie Narodowym Siłom Zbrojnym
To piękny wiersz bardzo poruszający, pełen szacunku dla historii i cierpienia narodu. Świetnie ukazuje siłę wiary i determinację ludzi, którzy mimo bólu i trudów trwali przy swoich wartościach...pozdrawiam wzruszenie*


ennio74 2026.01.30; 07:10:31
Komentowany wiersz: Legion - Pieśń w hołdzie Narodowym Siłom Zbrojnym
Wspaniały hołd.
Cześć i chwała bohaterom.

+2


dlaumoR. 2026.01.30; 06:36:41
Komentowany wiersz: Legion - Pieśń w hołdzie Narodowym Siłom Zbrojnym
Nasi rządzący powinni czytać Twój wiersz codziennie po przebudzeniu się
może zaczęlby starać się " nie o ordery, tylko o Polskę. Święta i Wielką"...
Miłego dnia życzę:)


Veles 2025.12.29; 13:25:08
Komentowany wiersz: Anioł Nietypowy
AI


110101011 2025.11.28; 21:39:39
Komentowany wiersz: EPITAFIUM DLA SUMIENIA (kamień, przy którym nie ma już kto płakać)
Dużo takich sumień umarło, już za życia człowieka.


dlaumoR. 2025.11.28; 19:27:09
Komentowany wiersz: EPITAFIUM DLA SUMIENIA (kamień, przy którym nie ma już kto płakać)
...ukazujesz...


dlaumoR. 2025.11.28; 19:25:45
Komentowany wiersz: EPITAFIUM DLA SUMIENIA (kamień, przy którym nie ma już kto płakać)
Wiele sumień umarło w ludziach w dzisiejszym świecie...
To smutne...
Dobrze to okazujesz
Miłego wieczoru :)


wiewióra 2025.11.27; 11:50:59
Komentowany wiersz: ANTYPSALMY (wersety z ust wyplutych)
Muszę przyznać że współczesna wersja psalmu prawdziwa do bólu


Anna z 2025.11.18; 09:53:42
Komentowany wiersz: Liturgia Rozpadu
Przepiękny wiersz, choć nieco mroczny jak liturgia rozpadu+1
Pozdrawiam serdecznie


Cherrypower 2025.11.04; 07:31:01
Komentowany wiersz: Mężczyzna, który przestał mówić
Plus


sisy89 2025.10.28; 22:23:32
Komentowany wiersz: za cudze winy
Dobry wiersz.
Pozdrawiam serdecznie :)


Kama 2025.10.28; 22:01:22
Komentowany wiersz: za cudze winy
Dobitnie +


wiewióra 2025.10.28; 21:46:56
Komentowany wiersz: za cudze winy
Ciekawie o klękaniu i nie tylko


Mollina 2025.10.22; 06:34:07
Komentowany wiersz: Rytuał
mocny.


Relsom 2025.10.17; 16:39:38
Komentowany wiersz: Pójdziemy bez słów
Fajne. +
We dwoje można góry przenosić. ;)


wiewióra 2025.10.14; 13:03:31
Komentowany wiersz: Anioł zapobiegliwy
jak cichy skręt losu
ocalił mnie przed samym sobą

Anioł potrzebny od zawsze i na zawsze


Amber N 2025.10.13; 13:37:21
Komentowany wiersz: Pójdę za Tobą w mrok
Można swobodnie parafrazować piosenkę Iry : Zatrzymaj ją, nie daj jej odejść, zapomni cię, nie będzie już nic...
Piękny wiersz.
Miłego popołudnia + (3)


Kama 2025.10.13; 09:58:10
Komentowany wiersz: Pójdę za Tobą w mrok
w tym wspólnym drżeniu
rodzi się prawda większa niż słowa.

+++


niezapominajek 2025.10.13; 01:02:05
Komentowany wiersz: Pójdę za Tobą w mrok
Jak to spiewal klasyk :

"To co masz dzielisz na pol,
oni swoje na pol w zamian.
Na pol radosc, na pol bol
i nastroje zadumania."

Wiersz super, ostry i ciezki jak katana. A zrodzic moze sie ... przyjazn...


ennio74 2025.10.13; 00:48:25
Komentowany wiersz: Pójdę za Tobą w mrok
A jeśli na końcu nie zostanie nic,
to przynajmniej to „nic”
będzie podzielone na dwoje....
Plus.


Kris2829 2025.10.07; 20:04:11
Komentowany wiersz: Nie po to, by znaleźć
Ostatnie 4 wersy - piękne zakończenie pozdrawiam +


ennio74 2025.10.07; 14:54:32
Komentowany wiersz: Nie po to, by znaleźć
Wspaniale spojrzenie na ten temat.
Tak trudny do przyjęcia.
Pozdrawiam


polny mak 2025.10.07; 13:50:33
Komentowany wiersz: Nie po to, by znaleźć
zawierzyć całkowicie Bogu bywa trudne
zaciekawił mnie Twój wiersz
skłania do refleksji
pozdrawiam serdecznie


wiewióra 2025.10.07; 11:14:26
Komentowany wiersz: Nie po to, by znaleźć
Miło było przeczytać Twoje przemyślenia o Bogu i Jego istnieniu .Tym bardziej dobrze było zobaczyć co myślą inni ,gdy i ja dziś akurat poruszyłam ten sam temat

Wierzyć ,to przecież się odsłonić,
bez gwarancji

Bóg jest najlepszą gwarancją !!!


ennio74 2025.10.06; 15:17:44
Komentowany wiersz: Nie mów
Świetny wiersz


wiewióra 2025.10.06; 14:17:54
Komentowany wiersz: Nie mów
a w tym czuciu jest cały wszechświat


wiewióra 2025.10.06; 14:10:33
Komentowany wiersz: Już nie znosimy świątyń
Czy pragnienie sensu
jest tylko złudzeniem neuronów,
czy śladem dotyku,
który zostawiłeś -
i odszedłeś

Ciekawa jestem ilu ludzi w tym momencie zadaje sobie pytane o sens życia ,cel drogi i tym podobne


AlaOlaUla 2025.09.08; 21:09:50
Komentowany wiersz: A jeśłi kiedyś
Można sobie wmówić wiele rzeczy, ale najlepiej przeszłość zostawić za drzwiami i zbudować od podstaw nowe szczęście.
Pozdrawiam +


wiewióra 2025.09.08; 13:16:19
Komentowany wiersz: Miłość, lody i kaftan
Prawdziwie o miłości ,która odchodzi nie wiadomo dlaczego ,zostawia rozpacz ,pustkę, nafaszerowana chemią zasypia. Witaj na Zaciszu


Amber N 2025.09.07; 14:31:00
Komentowany wiersz: Miłość, lody i kaftan
Wydaje mi się, że jest to wiersz o depresji, ale mogę się mylić.
Człowiek wobec tej choroby jest bezsilny, nie jest sobą.
Pozdrawiam niedzielnie + (2)


Anna z 2025.09.07; 10:38:05
Komentowany wiersz: Miłość, lody i kaftan
Szalona miłość gdy już zmurszała,staje się inną, choć umrzeć nie chce,w kaftan ubrana, chemią spętana, zasypia wreszcie w letargu zapomnienia

Pozdrawiam serdecznie+(1)
Wiersze na topie:
1. Witałaś nas z otwartym sercem (26)
2. Dojrzałe (25)
3. Pomarańczowe a nawet i fioletowe (25)
4. Na prawdę... (25)
5. Obecny w sierpniu z tobą 2 (25)

Autorzy na topie:
1. kaja-maja (571)
2. zygpru1948 (568)
3. darek407 (499)
4. super tango (187)
5. Super-Tango (75)
więcej...