|
Komentarze otrzymane - Bary
Pióro Amora
|
2026.06.13; 23:19:26 |
Komentowany wiersz:
Sugestia Zdzicha
|
Ten wiersz to zabawny, życiowy przepis na szczęście, który przypomina stary, dobry epikureizm – liczy się dobre jedzenie, miłość i święty spokój. Pokazuje, że nieważne, czy bawimy się na Kanarach, czy w Polsce, bo najważniejsza jest umiejętność cieszenia się chwilą, zanim ucieknie nam czas.
Pozdrawiam +++ (13) |
MILAF.
|
2026.06.13; 21:50:51 |
Komentowany wiersz:
Sugestia Zdzicha
|
Odpowiada mi charakter Podmiotu lirycznego
Czerpie z xycia garsciami, afirmacja totalna....to lubię.
Pozdrawiam uprzejmie |
ennio74
|
2026.06.13; 21:42:34 |
Komentowany wiersz:
Sugestia Zdzicha
|
Ach ten Zdzichu...
Ciągle mu mało...
Więc... niech żyje...
Świetny wiersz z humorem.
+11 |
Pola46
|
2026.06.13; 19:53:53 |
Komentowany wiersz:
Sugestia Zdzicha
|
Wesoły wiersz w słonecznym nastroju. Po prostu -all inclusive i wygląda na to w wydaniu premium. Jedzenie i napoje a także uciechy cielesne wliczone w cenę.. Super.
Pozdrawiam serdecznie. +) |
Amber N
|
2026.06.13; 18:48:38 |
Komentowany wiersz:
Sugestia Zdzicha
|
Zdzichu to jednam mądry facet. Potrafi docenić uroki życia i wybiera to co najbardziej lubi, czyli sex i michę.
Z tych dobrodziejstw można korzystać w różny sposób, na wczasach i w domu, na wyjeździe za granicę i na ojczystej ziemi.
Świetna obyczajowa satyra.
Pozdrawiam +9 |
Miauu
|
2026.06.13; 17:49:58 |
Komentowany wiersz:
Sugestia Zdzicha
|
To pogodny, humorystyczny wiersz o czerpaniu radości z życia, podróży, dobrego jedzenia, bliskości z innymi ludźmi oraz docenianiu szczęśliwych chwil i nowych doświadczeń.
+
Serdecznie pozdrawiam
Miauu |
Anula
|
2026.06.13; 17:40:57 |
Komentowany wiersz:
Sugestia Zdzicha
|
| Lekki i zabawny wiersz o wakacjach, radości z życia :D Taki, który poprawia humor i przypomina, że czasem warto po prostu cieszyć się chwilą…. Świetny wiersz:))) +7 Pozdrawiam:))) |
Boreas
|
2026.06.13; 17:16:31 |
Komentowany wiersz:
Sugestia Zdzicha
|
| Dzięki za możliwość uśmiechu. Serdecznie pozdrawiam z + |
Toyer
|
2026.06.13; 16:24:31 |
Komentowany wiersz:
Sugestia Zdzicha
|
| Wspomnienie i odkrywanie - dla tego się żyje + |
Anna z
|
2026.06.13; 16:23:12 |
Komentowany wiersz:
Sugestia Zdzicha
|
Super wiersz z humorem,w życiu liczy się fantazja:)))
Pozdrawiam serdecznie+2 |
Super-Tango
|
2026.06.13; 16:09:59 |
Komentowany wiersz:
Sugestia Zdzicha
|
To humorystyczny, lekki wiersz o wakacyjnej beztrosce i cieszeniu się życiem, oparty na prostym, potocznym języku i rytmicznej narracji. Wiersz wykorzystuje satyryczny ton, pokazując filozofię prostych przyjemności — jedzenia, relaksu, zabawy i swobody obyczajowej — jako sposób na szczęście. Pod warstwą żartu pojawia się jednak bardziej ogólna refleksja: o wartości chwili, podróży i doświadczeń, które tworzą wspomnienia. Całość ma charakter żartobliwy, ale kończy się spokojnym, życiowym przesłaniem o docenianiu czasu i własnych przeżyć.+)
Pozdrawiam serdecznie |
Amber N
|
2026.06.12; 18:01:02 |
Komentowany wiersz:
Słuchaj Zdzicha ?
|
Sprytna kobieta. I niech ktoś zaprzeczy .....
Świetna satyra.
Pozdrawiam +9 |
Anula
|
2026.06.12; 16:02:32 |
Komentowany wiersz:
Słuchaj Zdzicha ?
|
| Wiersz podany z wyśmienitym humorem i pomysłem :)))) +7 Pozdrawiam serdecznie :) |
grazyna
|
2026.06.12; 13:05:13 |
Komentowany wiersz:
Słuchaj Zdzicha ?
|
| Humor jest najważniejszy, świetny wiersz, mo było przeczytać I uśmiechnąć się:)+ pozdrawiam milutko:)+ |
Super-Tango
|
2026.06.12; 11:22:57 |
Komentowany wiersz:
Słuchaj Zdzicha ?
|
To lekki, humorystyczny wiersz oparty na zabawnej rywalizacji między dwiema odwiecznymi pokusami – dobrym jedzeniem i miłością. Autor z dużym dystansem do siebie prowadzi żartobliwą narrację, stopniując komizm aż do przewrotnej puenty z cateringiem. Atutem wiersza są płynne rymy, swobodny rytm oraz pogodny humor, który sprawia, że całość czyta się z uśmiechem. To sympatyczna satyra na ludzkie słabości i codzienne dylematy, podana w bardzo przystępnej formie.+)
Pozdrawiam serdecznie |
Miauu
|
2026.06.12; 07:55:31 |
Komentowany wiersz:
Słuchaj Zdzicha ?
|
Twój wiersz w humorystyczny sposób zestawia dwie pokusy: przyjemności cielesne oraz kulinarne, przedstawiając bohatera rozdartego między seksem a dobrym jedzeniem. Ostatecznie po serii żartobliwych perypetii sytuacja zostaje rozwiązana dzięki zamówieniu cateringu co przywraca równowagę i domowy spokój. :)
+
Serdecznie pozdrawiam
Miauu |
Anna z
|
2026.06.12; 07:39:15 |
Komentowany wiersz:
Słuchaj Zdzicha ?
|
Świetny wiersz! rozbawiłeś mnie tym tekstem+1
Pozdrawiam serdecznie miłego dzionka |
Anula
|
2026.06.11; 17:55:51 |
Komentowany wiersz:
Tylko wiersz biały ?
|
| Uśmiechnęłam się przy tym wierszu, taki lekki, autoironiczny i bardzo naturalny. Fajnie pokazujesz, że nawet o poezji można pisać z humorem i dystansem… +12 Pozdrawiam:) |
kaja-maja
|
2026.06.11; 15:26:18 |
Komentowany wiersz:
Siedź i płacz ?
|
nie jedni też i ja płakałam,kiedy każdy się oferuje a ty z nikąd pomocy,
czy kogoś interesuje to co już znane, czy przyczyna w bezprawiu ,
jak cały układ spekulacyjny w:) |
kaja-maja
|
2026.06.11; 15:04:28 |
Komentowany wiersz:
Tylko wiersz biały ?
|
wiersz biały do tego z rymem ma się tak ,niczym skromność do nieskromności
gdzie rymem się płynie jak wody kaskady a w wierszu białym
dwa obrazy masz w jednym zdaniu ,też nie jednych płótno nie interesuje a obraz na płótnie w:) |
Pióro Amora
|
2026.06.11; 14:13:19 |
Komentowany wiersz:
Tylko wiersz biały ?
|
Twój wiersz to błyskotliwa, autoironiczna refleksja nad warsztatem twórczym. Udowadniasz w nim, że kluczem do dobrej poezji nie jest wybór konkretnego nurtu, ale rzemiosło – każda forma (syllabiczna czy wolna) broni się sama, jeśli autor zachowuje jej wewnętrzne reguły oraz logiczną spójność.
Pozdrawiam +++ (10) |
MILAF.
|
2026.06.11; 13:59:07 |
Komentowany wiersz:
Tylko wiersz biały ?
|
Znakomity utwór poetycki
Podejmujesz trudny temat- odniesienia
do sposobów tworzenia tekstów - świadczy o.racjonalnej-
aczkolwiek zdystansowanej postawie podmiotu lirycznego
- oczywiście w kwestii różnorodności warsztatowej.
Doceniam
Pozdrawiam uprzejmie |
Pola46
|
2026.06.11; 12:53:07 |
Komentowany wiersz:
Tylko wiersz biały ?
|
Bardzo lubię czytać białe wiersze, pod warunkiem, że zawierają ciekawe przemyślenia.
Takie z pogranicza rozmyślania filozoficznego i wprowadzają czytelnika w świat rozważań i refleksji. Dla mnie osobiście są trudniejszą formą wyrazu myśli, chociaż również mam i takie w swoim zbiorze wierszy. Wydaje mi się, że niezależnie od formy, muszą mieć, to,, coś " Co sprawia, że czytanie ich jest przyjemnością. Pozdrawiam serdecznie +) |
Super-Tango
|
2026.06.11; 12:19:57 |
Komentowany wiersz:
Tylko wiersz biały ?
|
To lekki, dowcipny i autoironiczny wiersz o poetyckich zmaganiach z formą wiersza białego. Autor z humorem opisuje własne przywiązanie do rytmu i rymu, jednocześnie okazując szacunek twórcom poezji niesylabicznej. Wiersz urzeka swobodą, pogodnym dystansem do siebie oraz inteligentną grą z poetyckimi konwencjami, a pod warstwą żartu kryje refleksję nad różnorodnością dróg twórczych i nieustanną potrzebą rozwijania literackiej wrażliwości.+)
Pozdrawiam serdecznie |
Amber N
|
2026.06.11; 10:28:04 |
Komentowany wiersz:
Tylko wiersz biały ?
|
Wydaje mi się, że forma nie ma tu wielkiego znaczenia. Ważne jest to co autor chce przekazać.
Rozumiem też, że każdy może mieć swoją ulubioną formę wiersza.
Podoba mi się sposób w jaki opisałeś swoje przemyślenia na ten temat. -)))
Pozdrawiam +5 |
ennio74
|
2026.06.11; 10:25:29 |
Komentowany wiersz:
Tylko wiersz biały ?
|
Każda forma poezji jest ciekawa.
Można napisać ten sam wiersz na różne sposoby.
+4 |
Miauu
|
2026.06.11; 09:00:21 |
Komentowany wiersz:
Tylko wiersz biały ?
|
Twój lekki autoironiczny wiersz jest o zmaganiach z pisaniem wiersza białego w którym z humorem pokazujesz własne przywiązanie do rytmu i rymu. Jednocześnie oddajesz uznanie twórcom poezji bez rymów. Największym atutem jest naturalność, dowcip oraz pomysłowe połączenie refleksji o sztuce pisania z żartobliwym motywem „prozdrowotnych” korzyści płynących z uważnej lektury.
+
Serdecznie pozdrawiam
Miauu |
Anna z
|
2026.06.11; 08:55:33 |
Komentowany wiersz:
Tylko wiersz biały ?
|
Lubię wiersze rymowane,czy białe są trudne, raczej nie, nie trzeba szukać rymów, łatwiej się pisze i wyraża myśli+1
Pozdrawiam serdecznie miłego dnia życzę |
Miauu
|
2026.06.10; 22:22:47 |
Komentowany wiersz:
Siedź i płacz ?
|
Twój wiersz niesie w sobie emocję stanowczego otrząsania się z bólu. Piszesz o smutku, zwątpieniu i poczuciu porażki ale i jednocześnie podajesz dłoń ku nadziei i wewnętrznej sile. Ale widzę też tu ukryty lęk przed bezradnością oraz ciche współczucie dla człowieka zagubionego, który utknął w cieniu własnych rozczarowań.
+
Serdecznie pozdrawiam
Miauu |
Amber N
|
2026.06.10; 19:17:59 |
Komentowany wiersz:
Siedź i płacz ?
|
Wiersz zachęca do walki z przeciwnościami losu. Najważniejsze, to nie tracić wiary w siebie. Jeśli cos nie wychodzi, próbować ponownie, nie poddawać się.
Pozdrawiam +9 |
Anula
|
2026.06.10; 18:56:15 |
Komentowany wiersz:
Siedź i płacz ?
|
| Wiersz taki motywacyjny, trochę jak „weź się w garść i działaj”. Dużo energii i prosty przekaz… +7 Pozdrawiam:) |
ennio74
|
2026.06.10; 18:21:46 |
Komentowany wiersz:
Siedź i płacz ?
|
Wiersz o samopoczuciu, które znam.
Zabieram do ulubionych.
+6 |
Anna z
|
2026.06.10; 16:18:48 |
Komentowany wiersz:
Siedź i płacz ?
|
Raz świeci słońce,raz pada deszcz, życie zbyt krótkie, choć trochę łez, czasem potrzeba oczyścić duszę i iść prosto w słońce, cieszyć się życiem i każdą chwilą
Pozdrawiam serdecznie+5 |
Super-Tango
|
2026.06.10; 16:15:43 |
Komentowany wiersz:
Siedź i płacz ?
|
To motywacyjny i bezpośredni wiersz o przezwyciężaniu trudności oraz walce z rezygnacją. Autor zachęca do aktywnego działania zamiast pogrążania się w smutku i rozpamiętywaniu porażek, podkreślając, że niepowodzenia są naturalną częścią życia. Wiersz niesie optymistyczne przesłanie: warto szukać nowych celów, nie poddawać się zwątpieniu i doceniać własne zwycięstwa nad słabościami. Jego siłą jest energiczny ton oraz wiara w ludzką zdolność do podnoszenia się po życiowych upadkach.+)
Pozdrawiam serdecznie |
gośka26
|
2026.06.10; 16:13:25 |
Komentowany wiersz:
Siedź i płacz ?
|
| Nie wszystko pokonasz, nieraz potrzebna jest pomoc. |
MILAF.
|
2026.06.10; 16:06:01 |
Komentowany wiersz:
Siedź i płacz ?
|
Podmiot liryczny skłania do refleksji nad własną osobą...
Hmmm....uzbierało się trochę...
Pozdrawiam uprzejmie |
|
|