|
Komentarze otrzymane - Amber N
Pióro Amora
|
2026.06.13; 22:56:10 |
Komentowany wiersz:
Głos
|
Ten wiersz ma w sobie niezwykły, intymny magnetyzm, który natychmiast rezonuje z osobistymi doświadczeniami straty i tęsknoty.
Pozdrawiam +++ (13) |
dlaumoR.
|
2026.06.13; 21:29:15 |
Komentowany wiersz:
Głos
|
Cudowne szeptane wyznanie...
Pozdrawiam serdecznie życzę miłego wieczoru:) |
Bary
|
2026.06.13; 18:51:32 |
Komentowany wiersz:
Głos
|
Wspomnienia zostają na zawsze
pamięć zachowała obraz i dźwięk
ukochanej osoby
Pozdrawiam serdecznie (11+) |
Boreas
|
2026.06.13; 17:10:54 |
Komentowany wiersz:
Głos
|
| To pamięć odnawia wspomnienia i oby były tylko te najsłodsze Pozdrawiam z + |
MILAF.
|
2026.06.13; 16:55:40 |
Komentowany wiersz:
Głos
|
Zatrzymały mnie reflekcje liryczne zatrzymane / nazwane - w wierszu
Pozdrawiam uprzejmie |
ennio74
|
2026.06.13; 14:45:28 |
Komentowany wiersz:
Głos
|
Jak pięknie musi brzmieć melodia wiatru dla ukochanej...
To tylko Ty wiesz....
+8 |
Super-Tango
|
2026.06.13; 13:38:10 |
Komentowany wiersz:
Głos
|
To nastrojowy i pełen zadumy wiersz o tęsknocie, pamięci oraz trwałości uczuć mimo nieobecności bliskiej osoby. Autorka ukazuje, jak słowa i wspomnienia pozostają żywe w sercu, nawet gdy głos stopniowo cichnie i znika. Wiersz urzeka delikatnością obrazów, spokojnym klimatem oraz emocjonalną szczerością, pozostawiając wrażenie ciepłej, choć nieco melancholijnej refleksji nad siłą pamięci i miłości.+)
Pozdrawiam serdecznie |
Anula
|
2026.06.13; 13:24:32 |
Komentowany wiersz:
Głos
|
| Bardzo nostalgiczny i cichy wiersz o pamięci, tęsknocie i słowach, które zostają w człowieku na zawsze. Ma w sobie dużo delikatności… +6 Pozdrawiam |
Halinka
|
2026.06.13; 09:10:14 |
Komentowany wiersz:
Głos
|
| Pięknie +(5) |
Miauu
|
2026.06.13; 08:15:54 |
Komentowany wiersz:
Głos
|
Widzę tu silne uczucia tęsknoty, samotności i miłości, w której brak obecności drugiej osoby zostaje zastąpiony przez jej echo w pamięci i zmysłach. Także ból po stracie oraz wewnętrzne pogodzenie się z nieobecnością, która jednak nadal „żyje” w wyobraźni i wspomnieniach podmiotu lirycznego. Osiągasz ten efekt poprzez obrazy echa, ciszy, natury (fala, księżyc, wiatr) oraz metafory utrwalania wspomnień jako czegoś materialnego, co „wyrzeźbiło się” w pamięci i trwa mimo fizycznej nieobecności.
+
Serdecznie pozdrawiam
Miauu |
Anna z
|
2026.06.13; 07:34:15 |
Komentowany wiersz:
Głos
|
Śpiewa wiatr serenadę... wszystko w pamięci zostanie,ten głos
Pozdrawiam serdecznie miłego dnia+2 |
Pola46
|
2026.06.13; 07:32:25 |
Komentowany wiersz:
Głos
|
| Wspomnienia, to obok marzeń - największe bogactwo człowieka. Nie da się oszacować jego wartości . Jest bezcenne.. Pozdrawiam gorąco +) |
Toyer
|
2026.06.13; 07:30:51 |
Komentowany wiersz:
Głos
|
| Czułe wyznanie - w pamięci zostaje + |
ennio74
|
2026.06.12; 18:27:31 |
Komentowany wiersz:
Upływajacy czas
|
W tej jednej tęsknocie...
Tyle wspomnień...
Bardzo czuły wiersz...
+11 |
grazyna
|
2026.06.12; 18:13:38 |
Komentowany wiersz:
Upływajacy czas
|
| tęsknota jest ogromna za kimś kogo nam brakuje, b.ładny wiersz :)+ miłego popołudnia i wieczoru życzę:)+ |
Anula
|
2026.06.12; 16:16:48 |
Komentowany wiersz:
Upływajacy czas
|
| Piękny wiersz o tęsknocie, i pragnieniu… W nocy wracają wspomnienia i przychodzi refleksja o przemijaniu… +9 Pozdrawiam serdecznie :) |
Super-Tango
|
2026.06.12; 11:37:55 |
Komentowany wiersz:
Upływajacy czas
|
To nostalgiczny, emocjonalny wiersz o tęsknocie i niemożności zatrzymania przemijania. Autorka wraca do wspomnień bliskości i dotyku ukochanej osoby, które stają się intensywne szczególnie w samotności i nocnej bezsenności. Kontrast między czułością pamięci a nieuchronnym upływem czasu buduje melancholijny nastrój. Całość jest prosta w formie, ale szczera emocjonalnie, z wyraźnym akcentem na miłość, stratę i bezradność wobec czasu.+)
Pozdrawiam serdecznie |
MILAF.
|
2026.06.12; 10:00:22 |
Komentowany wiersz:
Upływajacy czas
|
Taaaak... tenat rzeka...
Wciąż trafa poszukiwanie kamienia filozoficznego
...Wehikuł czasu - konieczny - na wstrzymanie upływu czasu...
wiersz- oscyluje wokół uniwersalnego tematu...
Pozdrawiam uprzejmie |
Bary
|
2026.06.12; 09:47:56 |
Komentowany wiersz:
Upływajacy czas
|
Tak wspomnienia i tęsknota
to nigdy nie zniknie
Ale mimo tego trzeba dalej żyć
I znaleźć cel
Pozdrawiam serdecznie (5+) |
Anna z
|
2026.06.12; 09:35:58 |
Komentowany wiersz:
Upływajacy czas
|
Tęsknota, wspomnienia, smutku nutka,a jednak iskierka nadziei wciąż jest, szeptem wiruje+4
Pozdrawiam serdecznie miłego dnia życzę |
sisy89
|
2026.06.12; 09:30:56 |
Komentowany wiersz:
Upływajacy czas
|
Ach, te wspomnienia, czasem budzą tęsknotę.
Pięknie.
Pozdrawiam serdecznie :) |
Pióro Amora
|
2026.06.12; 09:30:36 |
Komentowany wiersz:
Upływajacy czas
|
Piękny wiersz. Najbardziej porusza w nim to, że choć piszesz o smutku i uciekającym czasie, nie ma w tym żalu, tylko mnóstwo czułości.
Pozdrawiam +++ (2) |
Miauu
|
2026.06.12; 09:17:25 |
Komentowany wiersz:
Upływajacy czas
|
Wyrażasz silną tęsknotę i emocjonalną zależność od osoby (która została utracona lub jest nieobecna) a wspomnienia bliskości mieszają się z bólem samotności i bezsenności. Pojawia się też ukryte pragnienie zatrzymania czasu oraz lęk przed jego nieuchronnym upływem, który pogłębia poczucie pustki. Budujesz te emocje poprzez zmysłowe obrazy dotyku i czułości („ręce”, „całujesz”, „palcami na moim ciele”), które kontrastują z chłodem nocnej samotności i bezruchu. Wrażenie intensywnej emocjonalności wzmacniają metafory (czas jako rzeka), powtórzenia oraz kontrast między intymnymi wspomnieniami a nieodwracalnością przemijania.
+
Serdecznie pozdrawiam
Miauu |
Pola46
|
2026.06.11; 21:16:46 |
Komentowany wiersz:
Cztery ściany
|
| Cztery ściany, to niemy pamiętnik namiętności, rozważań . To cisi świadkowie najskrytszych pragnień. To konfesjonał przynoszący rozgrzeszenie myślom. +) pozdrawiam serdecznie |
JNaszko
|
2026.06.11; 19:08:51 |
Komentowany wiersz:
Cztery ściany
|
Cztery ściany to samotność
+++++ Jurek pozdrawiam |
Anula
|
2026.06.11; 17:40:20 |
Komentowany wiersz:
Cztery ściany
|
| Bardzo sensualny wiersz - pełen bliskości i intymności. Cztery ściany jak niemy świadek staje się widzem miłości i emocji… +12 Pozdrawiam :) |
ennio74
|
2026.06.11; 15:54:47 |
Komentowany wiersz:
Cztery ściany
|
Odnoszę wrażenie, że te " cztery ściany " to tak naprawdę dwoje ludzi I ich dusze.
Przepiękny wiersz.
+11 |
Pióro Amora
|
2026.06.11; 15:24:36 |
Komentowany wiersz:
Cztery ściany
|
Twój wiersz w piękny sposób zamienia zwykły pokój w żywego, czułego powiernika najskrytszych emocji. Cudownie łączysz w nim subtelną delikatność z podniosłym, niemal świętym wymiarem miłości, która zostaje w tych ścianach zapisana na zawsze.
Miłego dnia +++ (10) |
Boreas
|
2026.06.11; 14:31:21 |
Komentowany wiersz:
Cztery ściany
|
| Cztery ściany to zacisze o oczach chabrowych . Pozdrawiam z + |
MILAF.
|
2026.06.11; 13:36:14 |
Komentowany wiersz:
Cztery ściany
|
Podmiot liryczny spogląda na miłość w atmosferze metaforycznych czterech ścian
Podoba mi się styl wypowiedzi
Pozdrawiam uprzejmie |
Super-Tango
|
2026.06.11; 12:23:18 |
Komentowany wiersz:
Cztery ściany
|
To subtelny i nastrojowy wiersz o intymności, bliskości oraz przestrzeni, która staje się niemym świadkiem miłości. Autorka nadaje czterem ścianom ludzkie cechy, tworząc ciepły, niemal baśniowy obraz miejsca przechowującego wspomnienia, szepty i emocje zakochanych. Wiersz wyróżnia się delikatnością przekazu, spokojną atmosferą oraz umiejętnym połączeniem zmysłowości z poczuciem bezpieczeństwa i trwałości uczucia.+)
Pozdrawiam serdecznie |
Anna z
|
2026.06.11; 10:49:24 |
Komentowany wiersz:
Cztery ściany
|
Piękne misterium miłości+5
Pozdrawiam serdecznie miłego dnia życzę |
Bary
|
2026.06.11; 10:09:41 |
Komentowany wiersz:
Cztery ściany
|
Cztery ściany niemy świadek
wszystkiego co istotne
w własnym domu
Pozdrawiam serdecznie (3+) |
Toyer
|
2026.06.11; 10:07:47 |
Komentowany wiersz:
Cztery ściany
|
| Każda ze ścian - za coś innego odpowiada - szept dotyk oddech drżenie - są elementami miłości mieszkania + |
Miauu
|
2026.06.11; 09:44:43 |
Komentowany wiersz:
Cztery ściany
|
Pierwsze cztery ściany to przestrzeń pełna światła, ciepła i delikatności, w której budzą się silne emocje oraz bliskość między kochankami.
Drugie - mają ludzkie cechy jak czuli obserwatorzy dostrzegający i zapamiętujący każdy przejaw uczuć.
Trzecie - są niemymi świadkami miłości, słyszącymi najskrytsze szepty i strzegącymi wspólnych tajemnic.
Czwarte - ukazują miłość jako niezwykłe i niemal święte misterium, które na zawsze pozostanie zapisane w ich pamięci.
+
Serdecznie pozdrawiam
Miauu |
sisy89
|
2026.06.11; 09:39:03 |
Komentowany wiersz:
Cztery ściany
|
Ściany widzą wszystko, mają uszy i oczy.
Bardzo ładnie.
Pozdrawiam serdecznie :) |
Siostrzyczka
|
2026.06.10; 19:02:12 |
Komentowany wiersz:
Zatrzymany kadr
|
Wiele mamy takich stop klatek w głowach...
i tych trudnych jak tu w wierszu świetnie oddane
ale i tych pięknych także...
Życzyłabym wszystkim więcej tych drugich :)) |
Bary
|
2026.06.10; 16:46:25 |
Komentowany wiersz:
Zatrzymany kadr
|
To smutny wiersz o wygaszaniu uczuć
każdy powrót pogłębia rozdźwięk
i finał ostateczne rozstanie
Pozdrawiam serdecznie (10+) |
gośka26
|
2026.06.10; 15:28:42 |
Komentowany wiersz:
Zatrzymany kadr
|
| Bardzo mi się podoba wiersz, jest przejmujący i fantastycznie niedopowiedziany. |
Toyer
|
2026.06.10; 14:04:23 |
Komentowany wiersz:
Zatrzymany kadr
|
| Różne kadry - uwiecznia życie - na wspomnień kliszy - zapisane + |
Pióro Amora
|
2026.06.10; 13:18:11 |
Komentowany wiersz:
Zatrzymany kadr
|
Twój wiersz odsłania pułapkę lojalności i powolne wygaszanie nadziei. Każdy powrót partnera był szansą na zmianę, a przyniósł jedynie kolejne blizny. Finałowy „zatrzymany kadr” to moment bolesnego przebudzenia, w którym bohaterka widzi relację bez złudzeń, płacąc za to wieczną pamięcią o ranie.
Miłego popołudnia +++ (7) |
Anula
|
2026.06.10; 11:19:48 |
Komentowany wiersz:
Zatrzymany kadr
|
| Emocjonalny, nostalgiczny wiersz o powracającej relacji i jej bolesnym domknięciu… Piękny wiersz… +5 Pozdrawiam:) |
|
|