|
Komentarze otrzymane - Kris2829
Kris2829
|
2026.06.02; 22:08:56 |
Komentowany wiersz:
Niby
|
| Dziękuję wszystkim za miłe słowa. |
gośka26
|
2026.06.02; 16:09:11 |
Komentowany wiersz:
Niby
|
| Piękny wiersz, niby sześć lat robi perspektywę, ale tęsknota jakby narastała i to powoduje że wiersz jest jeszcze piękniejszy. |
Anna z
|
2026.06.02; 15:18:09 |
Komentowany wiersz:
Niby
|
Gdy odejdzie ten ktoś,kto był zawsze, był kochany, trudno żyć, czas niczego nie zmienia, chyba tylko bliżej do wieczności ,bliżej do spotkania+4
Pozdrawiam serdecznie miłego dnia |
wiewióra
|
2026.06.02; 13:17:38 |
Komentowany wiersz:
Niby
|
Fajnie poskładany wierszuś ,niby wszystko okey ale jest i smuteczek ...
nie ma ciebie pośród nas .Wyrazy współczucia . |
Katarzyna K.
|
2026.06.02; 12:42:29 |
Komentowany wiersz:
Niby
|
| piękny:)Pozdrawiam serdecznie życzę miłego dnia plus |
dlaumoR.
|
2026.06.02; 12:30:11 |
Komentowany wiersz:
Niby
|
Gdy zabraknie Tego Kogoś...wszystko wydaje się niby....
Pozdrawiam serdecznie życzę miłego dnia:) |
Kris2829
|
2026.04.18; 17:23:47 |
Komentowany wiersz:
Gdzieś w Tajlandii
|
| Najwidoczniej był bardzo dobrym obserwatorem ;) Niestety, zgadzam się z Tobą. |
Kris2829
|
2026.04.18; 17:22:33 |
Komentowany wiersz:
Oszustka
|
| Jerzozwierzu powiem Ci że świetny jest Twój wiersz , pzdr. |
Jerzozwierz
|
2026.04.17; 17:01:20 |
Komentowany wiersz:
Adin,dwa,tri,czetyrie
|
Za panownania miłościwego Gierka było hasło:
Wersja oficjalna -
Aby Polska rosła w siłę a ludzie żyli dostaniej.
Wersja uliczna -
Aby Polska rosła w siłę a ludzie dostali "Żytniej".
A rezulatat eksperymentu PRL niektórzy jeszcze pamiętają.
Pozdrawiam
Jerz |
Jerzozwierz
|
2026.04.17; 16:45:07 |
Komentowany wiersz:
Iluzoryczny wybór cz1.
|
Niestety wielu tego nie widzi (rozumie) i daje się zrobić w ...?
WYZNANIE POLITYKA
Co nakradłem to nakradłem
Lecz kawioru się najadłem
W końcu przyszła ta niedziela
Wywalili mnie z fotela.
Teraz powiem bez cenzury
Od lat wam wciskałem bzdury
Lecz nie doceniłem wroga
Podwinęła mi się noga
Co się stało to się stało
Dobrze, że nie kradłem mało
Mogę teraz jak widzicie
Spędzać życie w dobrobycie
Brzęczą szklanki, gra muzyka
Słychać motto polityka:
Używajmy, póki czas
Po wyborach nie będzie nas. |
Jerzozwierz
|
2026.04.17; 16:41:43 |
Komentowany wiersz:
Iluzoryczny wybór cz. 2
|
WYZNANIE POLITYKA
Co nakradłem to nakradłem
Lecz kawioru się najadłem
W końcu przyszła ta niedziela
Wywalili mnie z fotela.
Teraz powiem bez cenzury
Od lat wam wciskałem bzdury
Lecz nie doceniłem wroga
Podwinęła mi się noga
Co się stało to się stało
Dobrze, że nie kradłem mało
Mogę teraz jak widzicie
Spędzać życie w dobrobycie
Brzęczą szklanki, gra muzyka
Słychać motto polityka:
Używajmy, póki czas
Po wyborach nie będzie nas. |
Jerzozwierz
|
2026.04.17; 16:38:37 |
Komentowany wiersz:
Pan Ignacy
|
Kiedyś słyszałem taki wierszyk (baaaardzo dawno więc mogą być przekłamania)
Miłość daje różne owoce
Długie dni i krótkie noce
i niebo błękitne nad głową
A w efekcie daje, TEŚCIOWĄ |
Jerzozwierz
|
2026.04.17; 16:31:19 |
Komentowany wiersz:
Wyłącz to ...
|
Super! Obserwacja 100% właściiwa. Od lat mie oglądam TV. Info szukam sam uważnie wybierając źródła. No i może nie całkiem foliarz ale w lądowanie na księżycu nie wierzę. I jeszcze w parę innych oficjalnych wersji.
Pozdrawiam,
Jerz |
Jerzozwierz
|
2026.04.17; 16:24:09 |
Komentowany wiersz:
Gdzieś w Tajlandii
|
| Niestety już nie tylko w Tajlandii. Jak to mawiał mój nauczyciel niemieckiego z ogólniaka: "Es commen shwere zeite" (nadchodzą ciężkie czasy) Nieiwiele się nauczyłem ale cholera sprawdziło się po prawie 50 latach. Prorok jakiś? W RP chyba jeszcze nie tak ale ten "postęp" jest bardzo agresywny. |
Jerzozwierz
|
2026.04.17; 15:04:52 |
Komentowany wiersz:
Oszustka
|
Nie jedna na świecie pani
Swoją wagą wagę gani
Gdy zbierze się na odwagę
Na koleją stanąć wagę
Nic z tego, ta też do bani!
Waga stojąca przy wannie
Nie każdej służy pannie
Codzienne ważenie
Podnosi ciśnienie
I frustrację nieustannie |
ennio74
|
2026.03.20; 08:11:41 |
Komentowany wiersz:
Znowu
|
Samotny dom... jak i samotny Ty...
+3 |
Halinka
|
2026.03.20; 01:23:11 |
Komentowany wiersz:
Znowu
|
| Smutno, czasami powroty są trudne +(2) |
fenixferrum
|
2026.03.20; 00:56:45 |
Komentowany wiersz:
Znowu
|
Samotność, paskudna sprawa.
Wiosna może rozwiązać problemy.
Pozdrawiam Mirek |
Anna z
|
2026.03.09; 12:07:59 |
Komentowany wiersz:
Spoczywaj w spokoju
|
Jesteśmy śmiertelni, śmierć jest częścią życia, łatwo to znieść gdy umiera ktoś obcy, gorzej gdy śmierć bliską osobę zabiera,trudny temat jak i życie+2
Pozdrawiam serdecznie miłego dnia |
Pióro Amora
|
2026.01.22; 18:43:24 |
Komentowany wiersz:
Duchowe osamotnienie - rozdarcie.
|
Twój wiersz to niezwykle poruszający dowód na to, jak wielkiej odwagi wymaga wybór światła po latach życia w cieniu.
To, że potrafisz tak ubrać swój ból w słowa, świadczy o Twojej wielkiej wewnętrznej sile.
Miłego wieczoru +++ (7) |
Kris2829
|
2026.01.22; 11:27:15 |
Komentowany wiersz:
Duchowe osamotnienie - rozdarcie.
|
| Super Tango świetnie odczytujesz to co między wierszami, bardzo trafny jest Twój komentarz. Pozdrawiam. Wszystkim Czytelnikom dziękuję za komentarze i życzę miłego dnia. |
Super-Tango
|
2026.01.22; 00:57:54 |
Komentowany wiersz:
Duchowe osamotnienie - rozdarcie.
|
To poruszający, bardzo szczery wiersz o zawieszeniu między przeszłością a teraźniejszością, o lęku przed pełnym zaufaniem temu, co już daje spokój. Mocno wybrzmiewa tu motyw tożsamości budowanej na traumie, przyzwyczajeniu do bólu i trudności w odklejeniu się od tego, co „znane, choć okrutne”. Język jest surowy, intymny, pozbawiony ozdobników — dzięki temu autentyczny i przejmujący. Najsilniejsze pozostaje pytanie końcowe: otwarte, egzystencjalne, bez odpowiedzi — dokładnie takie, jakie zostawia po sobie prawdziwe rozdarcie.+)
Pozdrawiam serdecznie |
A.A.C.
|
2025.10.07; 16:42:11 |
Komentowany wiersz:
Rozliczenie z przeszłością cz.1 Dziecko-za jakie grzechy?
|
Przestałem bać się przeszłości
Przestałem chować dawnego ja
Tak było jak się śmiałem on stał bo udawałem że to ja
Gdy płakałem on dalej stał i stał bo nie mógł zrozumieć kiedy ja to on a kiedy on to ja . Zaprzyjaźniłem się z nim bo był tak długo sam i płakał i drżał .
A teraz zaczął się śmiać i płakać bo wiem że to jestem ja .
Złapaliśmy się za rękę i chodzimy razem żeby tworzyć mnie.
Ja nie boję się Wszystko Dobrego .
Bałem się strach odpłynął ze łzami spełnienia łzami uwolnienia .
A ktoś się boi wszystkiego Dobrego
Kochać siebie Kochać was
Z tym przesłaniem zostawiam czas.
Z tym przesłaniem zostawiam was
I zostawiam siebie.A.A.C
Pozdrawiam. |
wiewióra
|
2025.10.07; 16:19:01 |
Komentowany wiersz:
Rozliczenie z przeszłością cz.1 Dziecko-za jakie grzechy?
|
| Współczuję wszystkim dzieciom trudnego dzieciństwa ,gdzie bywało że najbliżsi byli katami ,a dom nie był miejscem bezpiecznym .Nie przestaję Bogu dziękować za moje dzieciństwo, które pełne było miłości najbliższych ,a dom był ciepłym bezpiecznym schronem . |
kaja-maja
|
2025.04.07; 07:25:46 |
Komentowany wiersz:
Oszustka
|
a mogła ją mieć przy wannie
wtedy by zobaczyła
ile brudu z siebie zmyła w:) |
JNaszko
|
2025.04.06; 20:48:30 |
Komentowany wiersz:
Oszustka
|
A to oszustka
+++++ Jurek
pozdrawiam |
|
|