|
Komentarze otrzymane - JNaszko
Medusa
|
2026.06.12; 15:28:14 |
Komentowany wiersz:
PUSTE SNY
|
| Wiersz emanuje smutkiem i samotnością, ładnie napisany, zatrzymuje. |
Miauu
|
2026.06.12; 05:42:29 |
Komentowany wiersz:
PUSTE SNY
|
Twój wiersz jest jak zgaszona latarnia wypatrująca wiosny pośród zimy. Niesie w sobie ból samotności, głód miłości i utraconych marzeń a pod spokojną rozmową ze śmiercią ukrywa ciche pragnienie by nawet w najgłębszej pustce odnaleźć kogoś kto pójdzie obok i nada sens dalszej drodze.
+
Serdecznie pozdrawiam
Miauu |
andrew
|
2026.06.11; 19:23:50 |
Komentowany wiersz:
PUSTE SNY
|
Warto
przeglądać miłe wspomnienia .
Pozdrawiam serdecznie
Miłego wieczoru |
Anula
|
2026.06.11; 18:38:19 |
Komentowany wiersz:
PUSTE SNY
|
| Mocny i trochę gorzki wiersz, łączy samotność z ironią i spokojnym oswojeniem tematu śmierci, bez patosu, bardziej w codziennym milczeniu… +12 Pozdrawiam… |
Bary
|
2026.06.11; 18:23:41 |
Komentowany wiersz:
PUSTE SNY
|
Jurek myśl pozytywnie
pesymizm nic nie daje
Pozdrawiam serdecznie (11+) |
Halinka
|
2026.06.11; 17:48:00 |
Komentowany wiersz:
PUSTE SNY
|
| Tęsknota jest ciężarem duszy. Czasami lepiej ją omijać. Pięknie napisałeś +(10) |
Pola46
|
2026.06.11; 16:40:50 |
Komentowany wiersz:
PUSTE SNY
|
Nie, nie zapraszaj śmierci do stołu. Życie jest nadal piękne. Rozejrzyj się dookola zobaczysz ile samotnych serce szuka towarzystwa. Jeszcze nie czas na mrok!!!
Pozdrawiam bardzo serdecznie. |
Amber N
|
2026.06.11; 16:11:20 |
Komentowany wiersz:
PUSTE SNY
|
Rozmyślania o życiu i samotności.
Powiało smutkiem.
Pozdrawiam +8 |
ennio74
|
2026.06.11; 16:02:32 |
Komentowany wiersz:
PUSTE SNY
|
W pięknych slowach smutne wersy.
"Raz przyszła do mnie śmierć
usiadła za stołem i patrzy
milcząca i tak jak ja samotna
przygląda mi się tak uważnie"....
+7 |
sisy89
|
2026.06.11; 15:15:19 |
Komentowany wiersz:
PUSTE SNY
|
Trochę smutku i refleksji , wiersz piękny.
Pozdrawiam serdecznie :) |
Anna z
|
2026.06.11; 15:02:27 |
Komentowany wiersz:
PUSTE SNY
|
Świetny wiersz+5
Pozdrawiam serdecznie |
kaja-maja
|
2026.06.11; 14:56:27 |
Komentowany wiersz:
PUSTE SNY
|
smutny ale śmierć nikogo na zawołanie nie zabiera ,też jest litościwa
jak Adam pierwszy na ziemię przyniósł nieposłuszeństwo
grzech ,śmierć i karę tak drugi Adam przyniósł łaskę i posłuszeństwo w:) |
Boreas
|
2026.06.11; 14:26:49 |
Komentowany wiersz:
PUSTE SNY
|
| Smutek w duszy ale Biała Dama łez nie osuszy, Pozdrawiam i uśmiechnij się trochę Plus |
Boreas
|
2026.06.11; 14:26:49 |
Komentowany wiersz:
PUSTE SNY
|
| Smutek w duszy ale Biała Dama łez nie osuszy, Pozdrawiam i uśmiechnij się trochę Plus |
Super-Tango
|
2026.06.11; 13:52:58 |
Komentowany wiersz:
PUSTE SNY
|
To refleksyjny i nieco mroczny wiersz o samotności, utracie marzeń i próbie oswojenia pustki egzystencjalnej. Autor zestawia pragnienie bliskości i sensu z obrazami codziennej pustki oraz symbolicznego spotkania ze śmiercią, które nie ma dramatycznego charakteru, lecz staje się spokojną, niemal zwyczajną obecnością. Wiersz uderza prostotą przekazu i silnym kontrastem między potrzebą miłości a doświadczeniem izolacji, a jego finał wprowadza przewrotną, gorzko-ironiczną zgodę na towarzyszenie nieuchronności losu.+)
Pozdrawiam serdecznie |
MILAF.
|
2026.06.11; 13:40:46 |
Komentowany wiersz:
PUSTE SNY
|
Wyobrażeniia o miłości- sugestywnie nazwane
Dramatycznie brzmi strofa o ,,wizycie'' śmierci
Aczkolwiek smierć jest nazywana siostrzycą snu...
Ważne, ze potrafisz pisać o własnych emocjach,
chętnie czytam Twoje wiersze
Poetyckie uprzejmie |
gośka26
|
2026.06.09; 16:11:31 |
Komentowany wiersz:
TYLKO TY I JA
|
| Bo miłość jest jak chleb, bez niej życie byłoby niemożliwe:) |
Anula
|
2026.06.09; 15:33:42 |
Komentowany wiersz:
TYLKO TY I JA
|
| Intymny, pełen czułości wiersz o bliskości i tęsknocie — buduje nastrój spokojnego, bardzo osobistego uczucia… +10 Pozdrawiam:) |
Amber N
|
2026.06.09; 14:15:29 |
Komentowany wiersz:
TYLKO TY I JA
|
"tylko ty i ja bez zbędnych słów
twoja dłoń ciepłem jest i chlebem"
Pięknie o miłości.
Pozdrawiam +9 |
Bary
|
2026.06.09; 12:49:14 |
Komentowany wiersz:
TYLKO TY I JA
|
Cóż tęsknota
Pozdrawiam serdecznie (7+) |
andrew
|
2026.06.09; 10:33:01 |
Komentowany wiersz:
TYLKO TY I JA
|
Ładnie
Pozdrawiam serdecznie
Miłego dnia |
Super-Tango
|
2026.06.09; 10:11:00 |
Komentowany wiersz:
TYLKO TY I JA
|
To liryczny i emocjonalny wiersz o bliskości, tęsknocie oraz sile miłości. Autor koncentruje się na obecności ukochanej osoby, która nadaje sens jego życiu i pozwala odnaleźć ukojenie w świecie pełnym ciszy i samotności. Wiersz buduje nastrojowy, intymny klimat, podkreślając znaczenie wspólnoty dwojga ludzi, wzajemnego ciepła oraz więzi silniejszej niż słowa. Głównym przesłaniem wiersza jest przekonanie, że prawdziwa miłość daje poczucie bezpieczeństwa, nadziei i duchowego spełnienia.+)
Pozdrawiam serdecznie |
Anna z
|
2026.06.09; 07:02:33 |
Komentowany wiersz:
TYLKO TY I JA
|
Pięknie piszesz Jurku+4
Pozdrawiam serdecznie miłego dnia życzę |
Pola46
|
2026.06.09; 06:59:18 |
Komentowany wiersz:
TYLKO TY I JA
|
| Miłość to przepiękne uczucie. Uskrzydla, ale niestety bywa, że kolejną jej fazą jest przemijanie, ból i tęsknota. Pozdrawiam serdecznie. |
Miauu
|
2026.06.09; 06:00:38 |
Komentowany wiersz:
TYLKO TY I JA
|
Tęsknota za bliskością i głębokie pragnienie obecności ukochanej osoby, która staje się dla schronieniem, światłem i codziennym pokarmem dla duszy. To miłosne wyznanie ukrywa także lęk przed utratą oraz samotność, która cichnie dopiero wtedy gdy druga dłoń zamienia mrok w ciepło, a milczenie w bezpieczne bicie dwóch serc.
+
Serdecznie pozdrawiam
Miauu |
MILAF.
|
2026.06.09; 03:17:47 |
Komentowany wiersz:
TYLKO TY I JA
|
Zgodnie z Twoją sugestą- gram i gram
Niby spokojnie, sen jednak nie nawiedza
- więc czytam wiersze wiersze;
Twój mi się podoba...
Życzę twórczej aktywności
Pozdrawiam serdecznie |
Anula
|
2026.06.04; 19:18:01 |
Komentowany wiersz:
SAMOTNOŚĆ GRZECHEM
|
| Melancholijny i bardzo emocjonalny wiersz o samotności, tęsknocie i potrzebie bliskości ukrytej pod ciszą i nieufnością… +11 Pozdrawiam:) |
Bary
|
2026.06.04; 15:10:38 |
Komentowany wiersz:
SAMOTNOŚĆ GRZECHEM
|
Moja samotność to tylko nieufność
po której błądzę od klamki do klamki
Pozdrawiam serdecznie (9+) |
Super-Tango
|
2026.06.04; 12:29:40 |
Komentowany wiersz:
SAMOTNOŚĆ GRZECHEM
|
To refleksyjny i melancholijny wiersz, poruszający temat samotności, tęsknoty i poszukiwania bliskości. Autor posługuje się sugestywnymi obrazami – śniegu, szarego poranka czy rysowania życia na szybie – aby ukazać wewnętrzny stan zagubienia i emocjonalnego wyobcowania. Wiersz ma spokojny, liryczny ton, a jego siłą jest szczerość przeżyć oraz umiejętność przekładania uczuć na poetyckie metafory. Ostatnie wersy pozostawiają czytelnika z nutą niedopowiedzenia, skłaniając do refleksji nad znaczeniem samotności, nadziei i tytułowego „grzechu”.+)
Pozdrawiam serdecznie |
Miauu
|
2026.06.04; 10:16:47 |
Komentowany wiersz:
SAMOTNOŚĆ GRZECHEM
|
Twój wiersz jest jak samotna modlitwa unosząca się ku niebu przez zimowe mgły. Pod warstwą smutku, nieufności i tęsknoty za bliskością kryje się ciche pragnienie łaski, jakby dusza, błądząc od drzwi do drzwi, szukała nie tyle człowieka, co światła, które przebaczy jej własną samotność.
+
Serdecznie pozdrawiam
Miauu |
ennio74
|
2026.06.04; 09:21:45 |
Komentowany wiersz:
SAMOTNOŚĆ GRZECHEM
|
Wiersz, który mówi zbyt wiele... by nie poczuć zalu.
Przepiękny w obrazy.
+6 |
MILAF.
|
2026.06.04; 09:20:17 |
Komentowany wiersz:
SAMOTNOŚĆ GRZECHEM
|
Podoba mi się wers:
Moja samotnosc - błądzę od klamki do klamki"
To.trzon wiersza- najmocniejszy
Podzielam tę formę samotnosci
Pozdrawiam serdecznie |
Anna z
|
2026.06.04; 06:40:24 |
Komentowany wiersz:
SAMOTNOŚĆ GRZECHEM
|
Super wiersz!+3
Pozdrawiam serdecznie miłego dnia życzę |
andrew
|
2026.06.04; 06:00:19 |
Komentowany wiersz:
SAMOTNOŚĆ GRZECHEM
|
,,Mówię wieczność, a ręce wyciągam... ,,,
Bardzo ładnie.
Pozdrawiam serdecznie
Miłego dnia |
Anula
|
2026.06.03; 19:41:14 |
Komentowany wiersz:
CIEŃ
|
| To bardzo emocjonalny, melancholijny wiersz o miłości, tęsknocie i samotności po utracie bliskości. Ma w sobie coś z poezji intymnej i mrocznego liryzmu… +8 Pozdrawiam:) |
Miauu
|
2026.06.03; 16:17:34 |
Komentowany wiersz:
CIEŃ
|
Twój wiersz jest jak samotna latarnia stojąca na brzegu nocy a jej światło wciąż ogrzewa ślad ukochanej miłości lecz w cieniu płomienia kryją się tęsknota, bezradność i cichy lęk przed utratą a pamięć, niczym wierny cień, nie pozwala sercu odejść od tego, co było dla niego najjaśniejszym kierunkiem.
+
Serdecznie pozdrawiam
Miauu |
Super-Tango
|
2026.06.03; 13:37:45 |
Komentowany wiersz:
CIEŃ
|
To poruszający i pełen tęsknoty wiersz o miłości, rozstaniu i pozostających po nich wspomnieniach. Autor zmaga się z bólem nieobecności ukochanej osoby, a uczucia miłości i straty przeplatają się tutaj z poczuciem samotności. Obrazy nocy, cienia i pamięci budują melancholijny nastrój, podkreślając emocjonalną głębię utworu. Wiersz pozostawia refleksję nad tym, jak silnie miłość potrafi kształtować ludzkie życie, nawet wtedy, gdy pozostaje już tylko wspomnieniem.+)
P[ozdrawiam serdecznie |
ennio74
|
2026.06.03; 09:16:04 |
Komentowany wiersz:
CIEŃ
|
Przepiękny wiersz.
Miłość dla każdego w kazdym wieku.
+5 |
MILAF.
|
2026.06.03; 09:12:13 |
Komentowany wiersz:
CIEŃ
|
Poetyka Łowcy cieni... przemawia prawdą obrazów
Pozdrawiam serdecznie |
Amber N
|
2026.06.03; 08:38:59 |
Komentowany wiersz:
CIEŃ
|
Tak bywa, tęsknota i samotność.
Pozdrawiam +3 |
Bary
|
2026.06.03; 08:14:38 |
Komentowany wiersz:
CIEŃ
|
Cóż tęsknota i pamięć
Pozdrawiam serdecznie (2+) |
Anna z
|
2026.06.03; 07:17:38 |
Komentowany wiersz:
CIEŃ
|
Pięknie piszesz Jurku, pięknego dnia życzę+1
Pozdrawiam serdecznie |
|
|