Wiersze poetów - poetyckie-zacisze.pl ZAPROPONUJ ZMIANĘ W SERWISIE
Logowanie:
Nick:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
Odzyskaj hasło
Zarejestruj się
Dostępne opcje:
Strona główna
O serwisie
Regulamin
Zaproponuj zmianę
Indeks wierszy
Ranking autorów
Ranking wierszy
Dodane dziś (25)

Nowi autorzy:
- Neortic13
- Paulina Dreko
- MartwaGwiazda
- oknojestsuper11
więcej...

Ostatnie komentarze:
Wisłą
- wiewióra
Styki
- Kama
nie mogę powiedzieć
- grazyna
Ballada o Królowej Kaʻahumanu...
- polny mak
więcej...

Dziś napisano 192 komentarzy.

Komentarze otrzymane - JNaszko



Medusa 2026.06.12; 15:28:14
Komentowany wiersz: PUSTE SNY
Wiersz emanuje smutkiem i samotnością, ładnie napisany, zatrzymuje.


Miauu 2026.06.12; 05:42:29
Komentowany wiersz: PUSTE SNY
Twój wiersz jest jak zgaszona latarnia wypatrująca wiosny pośród zimy. Niesie w sobie ból samotności, głód miłości i utraconych marzeń a pod spokojną rozmową ze śmiercią ukrywa ciche pragnienie by nawet w najgłębszej pustce odnaleźć kogoś kto pójdzie obok i nada sens dalszej drodze.
+
Serdecznie pozdrawiam
Miauu


andrew 2026.06.11; 19:23:50
Komentowany wiersz: PUSTE SNY
Warto
przeglądać miłe wspomnienia .

Pozdrawiam serdecznie
Miłego wieczoru


Anula 2026.06.11; 18:38:19
Komentowany wiersz: PUSTE SNY
Mocny i trochę gorzki wiersz, łączy samotność z ironią i spokojnym oswojeniem tematu śmierci, bez patosu, bardziej w codziennym milczeniu… +12 Pozdrawiam…


Bary 2026.06.11; 18:23:41
Komentowany wiersz: PUSTE SNY
Jurek myśl pozytywnie
pesymizm nic nie daje
Pozdrawiam serdecznie (11+)


Halinka 2026.06.11; 17:48:00
Komentowany wiersz: PUSTE SNY
Tęsknota jest ciężarem duszy. Czasami lepiej ją omijać. Pięknie napisałeś +(10)


Pola46 2026.06.11; 16:40:50
Komentowany wiersz: PUSTE SNY
Nie, nie zapraszaj śmierci do stołu. Życie jest nadal piękne. Rozejrzyj się dookola zobaczysz ile samotnych serce szuka towarzystwa. Jeszcze nie czas na mrok!!!
Pozdrawiam bardzo serdecznie.


Amber N 2026.06.11; 16:11:20
Komentowany wiersz: PUSTE SNY
Rozmyślania o życiu i samotności.
Powiało smutkiem.
Pozdrawiam +8


ennio74 2026.06.11; 16:02:32
Komentowany wiersz: PUSTE SNY
W pięknych slowach smutne wersy.
"Raz przyszła do mnie śmierć
usiadła za stołem i patrzy
milcząca i tak jak ja samotna
przygląda mi się tak uważnie"....

+7


sisy89 2026.06.11; 15:15:19
Komentowany wiersz: PUSTE SNY
Trochę smutku i refleksji , wiersz piękny.
Pozdrawiam serdecznie :)


Anna z 2026.06.11; 15:02:27
Komentowany wiersz: PUSTE SNY
Świetny wiersz+5
Pozdrawiam serdecznie


kaja-maja 2026.06.11; 14:56:27
Komentowany wiersz: PUSTE SNY
smutny ale śmierć nikogo na zawołanie nie zabiera ,też jest litościwa
jak Adam pierwszy na ziemię przyniósł nieposłuszeństwo
grzech ,śmierć i karę tak drugi Adam przyniósł łaskę i posłuszeństwo w:)


Boreas 2026.06.11; 14:26:49
Komentowany wiersz: PUSTE SNY
Smutek w duszy ale Biała Dama łez nie osuszy, Pozdrawiam i uśmiechnij się trochę Plus


Boreas 2026.06.11; 14:26:49
Komentowany wiersz: PUSTE SNY
Smutek w duszy ale Biała Dama łez nie osuszy, Pozdrawiam i uśmiechnij się trochę Plus


Super-Tango 2026.06.11; 13:52:58
Komentowany wiersz: PUSTE SNY
To refleksyjny i nieco mroczny wiersz o samotności, utracie marzeń i próbie oswojenia pustki egzystencjalnej. Autor zestawia pragnienie bliskości i sensu z obrazami codziennej pustki oraz symbolicznego spotkania ze śmiercią, które nie ma dramatycznego charakteru, lecz staje się spokojną, niemal zwyczajną obecnością. Wiersz uderza prostotą przekazu i silnym kontrastem między potrzebą miłości a doświadczeniem izolacji, a jego finał wprowadza przewrotną, gorzko-ironiczną zgodę na towarzyszenie nieuchronności losu.+)
Pozdrawiam serdecznie


MILAF. 2026.06.11; 13:40:46
Komentowany wiersz: PUSTE SNY
Wyobrażeniia o miłości- sugestywnie nazwane
Dramatycznie brzmi strofa o ,,wizycie'' śmierci
Aczkolwiek smierć jest nazywana siostrzycą snu...
Ważne, ze potrafisz pisać o własnych emocjach,
chętnie czytam Twoje wiersze
Poetyckie uprzejmie


Medusa 2026.06.10; 00:30:28
Komentowany wiersz: TYLKO TY I JA
Pięknie o miłości:)


sisy89 2026.06.09; 23:05:39
Komentowany wiersz: TYLKO TY I JA
Pięknie!
Pozdrawiam serdecznie:)


Siostrzyczka 2026.06.09; 22:39:50
Komentowany wiersz: TYLKO TY I JA
Och jak pięknie o bliskości... :)


gośka26 2026.06.09; 16:11:31
Komentowany wiersz: TYLKO TY I JA
Bo miłość jest jak chleb, bez niej życie byłoby niemożliwe:)


Anula 2026.06.09; 15:33:42
Komentowany wiersz: TYLKO TY I JA
Intymny, pełen czułości wiersz o bliskości i tęsknocie — buduje nastrój spokojnego, bardzo osobistego uczucia… +10 Pozdrawiam:)


Amber N 2026.06.09; 14:15:29
Komentowany wiersz: TYLKO TY I JA
"tylko ty i ja bez zbędnych słów
twoja dłoń ciepłem jest i chlebem"
Pięknie o miłości.
Pozdrawiam +9


Katarzyna K. 2026.06.09; 13:55:32
Komentowany wiersz: TYLKO TY I JA
Pozdrawiam serdecznie (+)


Bary 2026.06.09; 12:49:14
Komentowany wiersz: TYLKO TY I JA
Cóż tęsknota
Pozdrawiam serdecznie (7+)


andrew 2026.06.09; 10:33:01
Komentowany wiersz: TYLKO TY I JA
Ładnie

Pozdrawiam serdecznie
Miłego dnia


Super-Tango 2026.06.09; 10:11:00
Komentowany wiersz: TYLKO TY I JA
To liryczny i emocjonalny wiersz o bliskości, tęsknocie oraz sile miłości. Autor koncentruje się na obecności ukochanej osoby, która nadaje sens jego życiu i pozwala odnaleźć ukojenie w świecie pełnym ciszy i samotności. Wiersz buduje nastrojowy, intymny klimat, podkreślając znaczenie wspólnoty dwojga ludzi, wzajemnego ciepła oraz więzi silniejszej niż słowa. Głównym przesłaniem wiersza jest przekonanie, że prawdziwa miłość daje poczucie bezpieczeństwa, nadziei i duchowego spełnienia.+)
Pozdrawiam serdecznie


Anna z 2026.06.09; 07:02:33
Komentowany wiersz: TYLKO TY I JA
Pięknie piszesz Jurku+4
Pozdrawiam serdecznie miłego dnia życzę


Pola46 2026.06.09; 06:59:18
Komentowany wiersz: TYLKO TY I JA
Miłość to przepiękne uczucie. Uskrzydla, ale niestety bywa, że kolejną jej fazą jest przemijanie, ból i tęsknota. Pozdrawiam serdecznie.


Miauu 2026.06.09; 06:00:38
Komentowany wiersz: TYLKO TY I JA
Tęsknota za bliskością i głębokie pragnienie obecności ukochanej osoby, która staje się dla schronieniem, światłem i codziennym pokarmem dla duszy. To miłosne wyznanie ukrywa także lęk przed utratą oraz samotność, która cichnie dopiero wtedy gdy druga dłoń zamienia mrok w ciepło, a milczenie w bezpieczne bicie dwóch serc.
+
Serdecznie pozdrawiam
Miauu


MILAF. 2026.06.09; 03:17:47
Komentowany wiersz: TYLKO TY I JA
Zgodnie z Twoją sugestą- gram i gram
Niby spokojnie, sen jednak nie nawiedza
- więc czytam wiersze wiersze;
Twój mi się podoba...
Życzę twórczej aktywności
Pozdrawiam serdecznie


Medusa 2026.06.05; 07:09:17
Komentowany wiersz: SAMOTNOŚĆ GRZECHEM
Duży ładunek emocjonalny, bolesna samotność


Anula 2026.06.04; 19:18:01
Komentowany wiersz: SAMOTNOŚĆ GRZECHEM
Melancholijny i bardzo emocjonalny wiersz o samotności, tęsknocie i potrzebie bliskości ukrytej pod ciszą i nieufnością… +11 Pozdrawiam:)


babajaga 2026.06.04; 18:46:48
Komentowany wiersz: SAMOTNOŚĆ GRZECHEM
refleksyjny i melancholijny wiersz troszeczkę smutny


Bary 2026.06.04; 15:10:38
Komentowany wiersz: SAMOTNOŚĆ GRZECHEM
Moja samotność to tylko nieufność
po której błądzę od klamki do klamki
Pozdrawiam serdecznie (9+)


Super-Tango 2026.06.04; 12:29:40
Komentowany wiersz: SAMOTNOŚĆ GRZECHEM
To refleksyjny i melancholijny wiersz, poruszający temat samotności, tęsknoty i poszukiwania bliskości. Autor posługuje się sugestywnymi obrazami – śniegu, szarego poranka czy rysowania życia na szybie – aby ukazać wewnętrzny stan zagubienia i emocjonalnego wyobcowania. Wiersz ma spokojny, liryczny ton, a jego siłą jest szczerość przeżyć oraz umiejętność przekładania uczuć na poetyckie metafory. Ostatnie wersy pozostawiają czytelnika z nutą niedopowiedzenia, skłaniając do refleksji nad znaczeniem samotności, nadziei i tytułowego „grzechu”.+)
Pozdrawiam serdecznie


Miauu 2026.06.04; 10:16:47
Komentowany wiersz: SAMOTNOŚĆ GRZECHEM
Twój wiersz jest jak samotna modlitwa unosząca się ku niebu przez zimowe mgły. Pod warstwą smutku, nieufności i tęsknoty za bliskością kryje się ciche pragnienie łaski, jakby dusza, błądząc od drzwi do drzwi, szukała nie tyle człowieka, co światła, które przebaczy jej własną samotność.
+
Serdecznie pozdrawiam
Miauu


ennio74 2026.06.04; 09:21:45
Komentowany wiersz: SAMOTNOŚĆ GRZECHEM
Wiersz, który mówi zbyt wiele... by nie poczuć zalu.
Przepiękny w obrazy.
+6


MILAF. 2026.06.04; 09:20:17
Komentowany wiersz: SAMOTNOŚĆ GRZECHEM
Podoba mi się wers:
Moja samotnosc - błądzę od klamki do klamki"
To.trzon wiersza- najmocniejszy
Podzielam tę formę samotnosci
Pozdrawiam serdecznie


Amber N 2026.06.04; 07:28:37
Komentowany wiersz: SAMOTNOŚĆ GRZECHEM
Smutny wiersz, dominuje w nim tęsknota.
Pozdrawiam +4


Anna z 2026.06.04; 06:40:24
Komentowany wiersz: SAMOTNOŚĆ GRZECHEM
Super wiersz!+3
Pozdrawiam serdecznie miłego dnia życzę


andrew 2026.06.04; 06:00:19
Komentowany wiersz: SAMOTNOŚĆ GRZECHEM
,,Mówię wieczność, a ręce wyciągam... ,,,

Bardzo ładnie.

Pozdrawiam serdecznie
Miłego dnia


Katarzyna K. 2026.06.04; 05:50:33
Komentowany wiersz: SAMOTNOŚĆ GRZECHEM
+
Serdecznie pozdrawiam


Anula 2026.06.03; 19:41:14
Komentowany wiersz: CIEŃ
To bardzo emocjonalny, melancholijny wiersz o miłości, tęsknocie i samotności po utracie bliskości. Ma w sobie coś z poezji intymnej i mrocznego liryzmu… +8 Pozdrawiam:)


Miauu 2026.06.03; 16:17:34
Komentowany wiersz: CIEŃ
Twój wiersz jest jak samotna latarnia stojąca na brzegu nocy a jej światło wciąż ogrzewa ślad ukochanej miłości lecz w cieniu płomienia kryją się tęsknota, bezradność i cichy lęk przed utratą a pamięć, niczym wierny cień, nie pozwala sercu odejść od tego, co było dla niego najjaśniejszym kierunkiem.
+
Serdecznie pozdrawiam
Miauu


Super-Tango 2026.06.03; 13:37:45
Komentowany wiersz: CIEŃ
To poruszający i pełen tęsknoty wiersz o miłości, rozstaniu i pozostających po nich wspomnieniach. Autor zmaga się z bólem nieobecności ukochanej osoby, a uczucia miłości i straty przeplatają się tutaj z poczuciem samotności. Obrazy nocy, cienia i pamięci budują melancholijny nastrój, podkreślając emocjonalną głębię utworu. Wiersz pozostawia refleksję nad tym, jak silnie miłość potrafi kształtować ludzkie życie, nawet wtedy, gdy pozostaje już tylko wspomnieniem.+)
P[ozdrawiam serdecznie


ennio74 2026.06.03; 09:16:04
Komentowany wiersz: CIEŃ
Przepiękny wiersz.
Miłość dla każdego w kazdym wieku.
+5


MILAF. 2026.06.03; 09:12:13
Komentowany wiersz: CIEŃ
Poetyka Łowcy cieni... przemawia prawdą obrazów
Pozdrawiam serdecznie


Amber N 2026.06.03; 08:38:59
Komentowany wiersz: CIEŃ
Tak bywa, tęsknota i samotność.
Pozdrawiam +3


Bary 2026.06.03; 08:14:38
Komentowany wiersz: CIEŃ
Cóż tęsknota i pamięć
Pozdrawiam serdecznie (2+)


Anna z 2026.06.03; 07:17:38
Komentowany wiersz: CIEŃ
Pięknie piszesz Jurku, pięknego dnia życzę+1
Pozdrawiam serdecznie
[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33][34][35][36][37][38][39][40][41][42][43][44][45][46][47][48][49][50][51][52][53][54][55][56][57][58][59][60][61][62][63][64][65][66][67][68][69][70][71][72][73][74][75][76][77][78][79][80][81][82][83][84][85][86][87][88][89][90][91][92][93][94][95][96][97][98][99][100][101][102][103][104][105][106][107][108][109][110][111][112][113][114][115][116][117][118][119][120][121][122][123][124][125][126][127][128][129][130][131][132][133][134][135][136][137][138][139][140][141][142][143][144][145][146][147][148][149][150][151][152][153][154][155][156][157][158][159][160][161][162][163][164][165][166][167][168][169][170][171][172][173][174][175][176][177][178][179][180][181][182][183][184][185][186][187][188][189][190][191][192][193][194][195][196][197][198][199][200][201][202][203][204][205][206][207][208][209][210][211][212][213][214][215][216][217][218][219][220][221][222][223][224][225][226][227][228][229][230][231][232][233][234][235][236][237][238][239][240][241][242][243][244][245][246][247][248][249][250][251][252][253][254][255][256][257][258][259][260][261][262][263][264][265][266][267][268][269][270][271][272][273][274][275][276][277][278][279][280][281][282][283][284][285][286][287][288][289][290][291][292][293][294][295][296]
Wiersze na topie:
1. Ja się smucę (25)
2. Wiosennie już... (25)
3. Białe a nawet i czerwone (25)
4. Epigramy lasu, czyli fraszki leśne 2: Klio (25)
5. Przy Tobie... (25)

Autorzy na topie:
1. darek407 (399)
2. zygpru1948 (350)
3. kaja-maja (312)
4. super tango (182)
5. Super-Tango (89)
więcej...