Wiersze poetów - poetyckie-zacisze.pl ZAPROPONUJ ZMIANĘ W SERWISIE
Logowanie:
Nick:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
Odzyskaj hasło
Zarejestruj się
Dostępne opcje:
Strona główna
O serwisie
Regulamin
Zaproponuj zmianę
Indeks wierszy
Ranking autorów
Ranking wierszy
Dodane dziś (36)

Nowi autorzy:
- Susełek
- maciekxll
- skoniczynka84
- silvershadow
więcej...

Ostatnie komentarze:
Mustangi
- joanna53
Mógłbym
- kaja-maja
Ziółko
- zenobia888
Cudowna planeta
- zenobia888
więcej...

Dziś napisano 298 komentarzy.

Komentarze otrzymane - CzerwonaRóżaBeata B 2020.02.22; 22:13:16
Komentowany wiersz: Utracone szanse
Dlaczego utracone a gdzie On ktory przytulibi powie ze pomimo wszystko jest z Tobą...On gdzieś musi być i znajdziecie się wiersz w to że wkrótce,tylko trzeba wyjść tam gdzie wiecej ludzi...


AlaOlaUla 2020.02.22; 21:39:59
Komentowany wiersz: Utracone szanse
To nie jest wiersz.
To nawet nie leżało koło wiersza.
Tak dla jasności :)


CzerwonaRóża 2020.02.22; 20:39:39
Komentowany wiersz: Utracone szanse
Gdyby miało się na to wpływ, wszystko było by zupełnie inaczej. Skoro nie można jednak czegoś zmienić, to zazwyczaj trzeba to po prostu zaakceptować ( co staram się robić). Z błędów wyciągnąć wnioski, i już ich więcej nie popełniać (nawet jeśli tych popełnionych nie da się już naprawić). Przyszłość z kolei na zawsze pozostanie jedną niewiadomą. Myślę jednak, że tak musi być, i dlatego też tak jest. Dziękuję Bardzo za komentarz, i ocenę :) Wzajemnie,i pozdrawiam:)


Wojciech M 2020.02.22; 20:27:46
Komentowany wiersz: Utracone szanse
Masz rację, czasu się nie cofnie, a przyszłość niewiadoma.
Miłego wieczoru +


CzerwonaRóża 2020.02.22; 20:20:08
Komentowany wiersz: Utracone szanse
Niestety, dużo czasu upłynęło zanim to zrozumiałam. Dziękuję Bardzo za komentarz, i ocenę:) Pozdrawiam, i również życzę miłych sobotnich chwil:)


sylen 2020.02.22; 20:09:08
Komentowany wiersz: Utracone szanse
To prawda, życie to nie bajka i fakt, nic nie cofnie czasu. Pełen smutku, rozterek piękny wzruszający wiersz. :) Plus


Wesołych sobotnich chwilek. O i tyle. :):):)
.. * . _ .
* . * . * (_) *
. |* .. * ..
. * | * _,__ ., . *
* / |/ /{o,o} .
__ | / /) )* _/_ *
| /,--"-"--- ..
_-----` |(,__,__/__/_ .
|| ..
||| . *
|||
|||
, -=-~' .-^-sowa Zosia też życzy. :)


CzerwonaRóża 2020.02.18; 22:16:21
Komentowany wiersz: Sens
sylen Wiem, że Wiara czyni cuda:)
Wiem również , że Bóg jest zawsze przy mnie, i jest to bardzo ważne dla mnie (zarówno ta świadomość, jak i sam fakt), nie zmienia to jednak faktu, że bywają takie momenty w życiu, kiedy człowiek nie wie gdzie iść /jaką drogę wybrać, i potrzebuję wtedy drogowskazu (tak jak ja teraz). Czekam więc wciąż na znak (zaczekam tyle ile będzie trzeba), ponieważ ogromnie go potrzebuję (obym go nie przegapiła). Dziękuję Bardzo:) Dziękuję za odrobinę zimy :) Dziękuję za komentarz, i pozdrawiam:)


CzerwonaRóża 2020.02.18; 18:50:14
Komentowany wiersz: Sens
adambielicz Oczywiście, że tak. Wierzę w sens mistyczny, o czym świadczy m.in fakt,że zwracam się do Boga. Na sens mistyczny ma jednak wpływ to co jest/ co robi się na Ziemi (ten sens w dużej mierze nadajemy za życia). To prawda, my nadajemy sens naszemu istnieniu, i właśnie to chcę uczynić , ale nie wiem niestety jak tego dokonać, więc proszę Boga o pomoc w tej kwestii, i czekam na znak - wyznaczenie drogi, lub chociaż drobną wskazówkę,która pomoże mi znalezc drogę. Zgadzam się, na razie właśnie jeszcze tego nie zrobiłam. Dziękuję za komentarz,pozdrawiam:)


CzerwonaRóża 2020.02.18; 18:21:49
Komentowany wiersz: Sens
jogun Cieszę, że mnie rozumiesz:) Myślę, że droga od Boga zawsze jest dobra, nawet jeśli nie jest "usłana różami",bo zawsze ma coś na celu. Dotychczas popełniłam wiele błędów (mniejszych,i większych), ponieważ była to tylko moja droga (przeszłam ją po swojemu), być może gdyby w wielu kwestiach postąpiłabym inaczej, to dzisiaj nie było by tego wierszu, ani takich myśli (rozważań). Bóg wiele razy ratował mnie w trudnych sytuacjach, które mogły się skończyć zle, dlatego mam nadzieję, że i teraz mi pomoże (proszę o to). Tekst jest bardzo prawdziwy. Tak właśnie postaram się zrobić,postaram się kierować sercem. Nawet jeśli ta droga, będzie testem, lub będzie pełna testów (mam nadzieję, że wskaże mi ją Bóg ) , nie będę jej uważać za karę (tak myślę). Nawet jeśli z początku będzie ciężko mi iść wyznaczoną drogę, to wierzę, że z czasem z pomocą Boga podołam, skoro będzie ona przeznaczona dla mnie,to znaczy, że muszę dać radę, i dam. Dziękuję, ja również życzę Ci zdrowia:) Dziękuję , mam nadzieję, że takie właśnie będę podejmować. Dziękuję za komentarz, i pozdrawiam:)


sylen 2020.02.17; 21:00:16
Komentowany wiersz: Sens
Posyłam jeszcze trochę zimy.
☃۰۪۫ ۪۫۰۪۫ ۪۫☃۰۪۫ ۪۫۰۪۫ ۪۫☃۰۪۫ ۪۫۰۪۫ ۪۫☃۰۪۫ ۪۫۰۪۫ ۪۫☃۰۪۫ ۪۫۰۪۫


sylen 2020.02.17; 20:46:22
Komentowany wiersz: Sens
Bóg nie musi dawać znaków, wystarczy, że jezt w nas, a wiara czyni cuda. Świetny wiersz Różo. :) Plus


adambielicz 2020.02.17; 19:35:28
Komentowany wiersz: Sens
-choć istnieje oczywiście sens mistyczny ,który jest zarówno praktycznym, jednak na płaszczyźnie naszego życia,tu i teraz ,my nadajemy sens naszemu istnieniu. Możemy go również nie nadawać.


jogun 2020.02.17; 17:21:31
Komentowany wiersz: Sens
Znam tę niepewność Różo droga... zważ jednak, że jak droga dana jest od Boga to przynosi dwojakie konsekwencje... Dobry kierunek - uwielbienie, zły wybór - trwoga... Jeśli wyborów kilka złych się stanie a życie nie rozpieszcza tylko testuje to Bóg kimkolwiek by nie był stracić może uznanie... Twój tekst wydaje mi się prawdziwy, więc nie zważaj na słowa moje tylko kieruj się sercem - wszak ono jest Twoje... Mnie osobiście boli ciągła jedynie ta demagogia, że jak czegoś nie dostaliśmy mimo próśb od Boga to tylko dla tego, że za mało prosiliśmy lub nie zasłużyliśmy... Wtedy niepowodzenia mają podwójną wagę, raz płacimy za klęskę a drugi za wiarę że na nią zasłużyliśmy... zdrówka i decyzji pozwalających żyć w spokoju... :-)


CzerwonaRóża 2020.02.17; 15:09:53
Komentowany wiersz: Sens
Czasami ciężko jest znalezc dobrą/odpowiednią drogę. W momentach kiedy nie wiadomo w którą stronę iść,chciałoby się żeby
ktoś Cię pokierował / wskazał drogę, i pomógł. W wierszu właśnie oto proszę Boga, żeby mi pomógł (wskazał drogę, i pokierował). Proszę Boga o znak w którą stronę iść. Nie raz ciężko jest też zrobić krok, przez strach, i różne przeszkody. Właśnie tak czułam podczas pisania tego wierszu (pełna wahania, i wewnętrznego niepokoju), i czuje się tak nadal. Dziękuję za komentarz, wzajemnie:)


Wojciech M 2020.02.17; 13:56:55
Komentowany wiersz: Sens
Nie oczekuj znaku, walcz sama, a coś po sobie zostawisz. Pełen wahania i wewnętrznego niepokoju wiersz.
Miłego dnia +


CzerwonaRóża 2020.01.20; 18:08:09
Komentowany wiersz: Do Przeznaczenia (Drugiej połówki)
Niestety to prawda,chociaż gdyby miało się na to wpływ,byłoby prościej, ale m.in. dzięki temu Miłość ma tak ogromną wartość, i jest tak bardzo pożądana (chyba przez wszystkich). Mam nadzieję, że nastąpi to wkrótce (byłoby wspaniale) , niezależnie od tego kiedy to przyjdzie (oby przyszło), to na pewno będzie/ jest to warte czekania :) Ja również pozdrawiam, i dziękuję za oceny i komentarze:)


CzerwonaRóża 2020.01.20; 17:52:12
Komentowany wiersz: Pożegnanie marzeń
To prawda, marzenia nie raz bardzo motywują,mają ogromną moc w tej kwestii:) Czasami jednak okazuje się, że niektóre sny nigdy się nie spełnią, widocznie tak być nie może, i tak nie będzie. Zgadzam się, zazwyczaj porażki to lekcje życia,które być może kiedyś sprawią, że staniemy się silniejsi,lepsi,mądrzejsi. Nie jest to łatwe do zrobienia, ale pewnie często to tylko kwestia czasu. Dziękuję Bardzo za komentarz, i również pozdrawiam:)


CzerwonaRóża 2020.01.20; 13:01:19
Komentowany wiersz: Do Przeznaczenia (Drugiej połówki)
Dziękuję za komentarz:)


adambielicz 2020.01.19; 22:52:59
Komentowany wiersz: Do Przeznaczenia (Drugiej połówki)
-niech książę wraca do róży!))


CzerwonaRóża 2020.01.19; 18:40:33
Komentowany wiersz: Pożegnanie marzeń
Zgadzam się, zawsze trzeba wierzyć,ponieważ nadzieja wielokrotnie dodaje sił :) Czasami jednak jest ciężko to wykonać, ale malutką nadzieję jednak mam. Zdarza się , i tak, że różne rzeczy przychodzą niespodziewanie, być może będzie tak, i ze mną w tej kwestii:) Mam nadzieję,iż zarówno w moim, jak i Twoim przypadku sytuacja się odmieni na lepsze:) Dziękuję Bardzo:) Dziękuję za komentarz, i ocenę:)


sylen 2020.01.19; 16:47:58
Komentowany wiersz: Pożegnanie marzeń
Zawsze trzeba wierzyć i w momencie chwilowego zapomnienia to o czym marzymy niespodzianie spada nam z nieba.
Ja też tak mam, więc bardzo rozumiem Twój smutny i radosny, ale piękny zarazem wiersz Różyczko. :) Plus


CzerwonaRóża 2020.01.19; 16:14:54
Komentowany wiersz: Do Przeznaczenia (Drugiej połówki)
To prawda,mam nadzieję, że przyjdzie i do mnie (niewielką,ale jednak) :) Dziękuję za komentarz i ocenę:)


sylen 2020.01.19; 15:20:59
Komentowany wiersz: Do Przeznaczenia (Drugiej połówki)
Miłość przychodzi niespodzianie, więc nie uatawaj w nadziei.
Pięknie napisany wiersz. :) Plus


CzerwonaRóża 2020.01.19; 14:13:34
Komentowany wiersz: Do Przeznaczenia (Drugiej połówki)
Oby:) Jeśli tylko tak będzie to na pewno dam jej szansę. Dziękuję bardzo za komentarz:) Dziękuję, pozdrawiam, i również życzę miłego dnia:)


Wojciech M 2020.01.19; 14:05:08
Komentowany wiersz: Do Przeznaczenia (Drugiej połówki)
Nie trać nadziei i do Ciebie miłość się uśmiechnie, tylko daj jej szansę
Dobrego dnia +


CzerwonaRóża 2020.01.19; 13:53:52
Komentowany wiersz: Do Przeznaczenia (Drugiej połówki)
Tak,kobieta:) Nie znalazła ona jeszcze swojej drugiej połówki, chociaż czasami myśli, że taka osoba właśnie jest na horyzoncie (niestety okazuję się, że to pomyłka). Miejsce gdzie jest więcej mężczyzn jest chyba dobry pomysłem. Dziękuję,oby się spełniło:) Ja również pozdrawiam, i dziękuję bardzo za komentarz:)


Beata B 2020.01.19; 13:35:06
Komentowany wiersz: Do Przeznaczenia (Drugiej połówki)
Czy to pisze kobieta?
Jesli tak to zastanowilo mnie czy On jest na jej horyzoncie, czyli juz ma go w sercu jest zakochana ale z pewnych przyczyn bie są razem i czy on ją kocha i też pragnie?to zasadnicze pytania.
Wiersz jest prośbą nie tylko jej serca ale i duszy jesli jeszcze nikt jej nie poznał to musi ona pojsc tam gdzie wiecej mężczyzn-moze siłownia?jeśli ten sport ją interesuje, ale jesli ma w sercu już wiele lat jedynego mężczyznę to on sam do niej powinien spokojnie z ufnością coś powiedzieć...
Albo ona napisać do niego którymś z komunikatorów.
Jeśli ją kocha to musi sam chcieć do niej pójść i skarbu z ramion nigdy już więcej nie wypuszczać.
To jest do zrealizowania obu stronom potrzeba wiery w siebie, determinacji i uświadomienia że:
"tak mnie też może ktoś pokochać bo jestem tego warta i kocham jego.Tylko niech do mnie wkoncu przyjdzie i ogrzeje abym nie zamarzła".
Życzę aby marzenie tej bliskości się spełniło.Każdy zasługuje na zrozumienie i szczęście, miłość ukochanej osoby ale pod warunkiem że nie będzie w przyszłości zdrad.
Pozdrawiam:)


CzerwonaRóża 2019.12.23; 11:22:32
Komentowany wiersz: Pożegnanie marzeń
Beata B Dziękuję Bardzo za komentarz:) Niestety czasami, i bez spotkania w cztery oczy wiadomo, że jest to nierealne.
Gdy okazuję się, że z jakichś powodów pewne rzeczy nie mają szans, trzeba niestety zrezygnować. Być może, w odpowiednim czasie zjawi się przeznaczona mi osoba, i będzie tak jak piszesz. Na pewno jest więcej osób,które nie znalazły swojej brakującej połówki, niewykluczone, że wśród nich jest, i jedna dla mnie. Dziękuję, mam nadzieję,że tak właśnie będzie:)
Życzę Ci Wesołych Świąt, i również pozdrawiam:)


Beata B 2019.12.22; 13:47:23
Komentowany wiersz: Pożegnanie marzeń
Pożegnanie jest wtedy kiedy na żywo w 4oczy któreś wypowie że nie kocha...,jeśli tego nie było to wszystko możliwe dlatego nadzieję trzeba mieć w sobie ona nie umiera.
Jeśli w rozmowie nastąpi pożegnanie marzeń o wspolnej relacji wredy nalezy szukać kogoś innego lub ten ktoś wymarzony sam się pojawi znajdzie ja i powie np.Czekałem i szukałem Cię całe moje życie nareszcie jesteś" o tak np. I w to należy uwierzyć bo takie sytyacje w życiu wielu ludzi mają mialy i będą mieć miejsce aż jedna dysza odnajdzies swą brakującą cząstkę i powstaną 2dopelniające sie dysze które po wielu latach się idnalazły.
Życzę na te Święta aby Ciebie odnalazł ten wyśniony,wymarzony Mężczyzna który zakocha się w Tobie z wzajemnością, pozdrawiam:)


CzerwonaRóża 2019.12.21; 19:06:33
Komentowany wiersz: Pożegnanie marzeń
Wojciech M Dziękuję za ocenę, i komentarz:) Mam nadzieję że się spełnią, chociaż pewnie w innej postaci. Ja również pozdrawiam :)


CzerwonaRóża 2019.12.21; 19:03:51
Komentowany wiersz: Pożegnanie marzeń
Katarzyna K. Dziękuję za ocenę:)


Wojciech M 2019.12.21; 19:01:13
Komentowany wiersz: Pożegnanie marzeń
Niechaj Ci się spełnią marzenia
Pozdrawiam +


Katarzyna K. 2019.12.21; 18:18:26
Komentowany wiersz: Pożegnanie marzeń
+++)))
Wiersze na topie:
1. ...ja koszę trawę... (37)
2. Wiśnie w ogrodzie (26)
3. uśpieni (24)
4. Nocne igraszki z aniolami (23)
5. wyczekanka (23)

Autorzy na topie:
1. Marzi (362)
2. Jan Gawarecki (213)
3. kaska1967-67 (174)
4. dziadek (162)
5. Duszka (160)
więcej...